1. 1.
  Hep esad ın bok yemesi bunlar amk.
  -10 ... zebaha gadar eglence
 2. 2.
  inci de bir laf vardır

  (bkz: Kavun verem sakinleş)

  11 nisan 2018 dünyanın çok gergin olması

  Bu lafı çok gergin olan dünyaya söylemek gerek.
  1 -5 ... betonayakkabi
 3. 3.
  11 nisan 2018 dünyanın çok gergin olması
  23 -2 ... totonok folmondoko boton gomo
 4. 4.
  yapay gerginlik.
  1 ... faytonfayt
 5. 5.
  tarihi olarak önemli bir olaya rastlanmamasından olsa gerek.
  ... crocodile1963
 6. 6.
  Gerginlik felan yok sadece öyle gösteriyorlar.
  ... beyaz baretli mehmet aga
 7. 7.
  Macron:Saldırıyorum?
  Trump:Bekle Emmanuel
  Macron:tmm
  Esad Hayvanı:Anlaşabiliriz
  Prens Selman:Tablo varsa alayım.Çok param var
  Trump:Belki çıkarım Suriye'den
  Ruhani:Şaka mısın?
  Putin:Hoşgeldin Hasan
  Pentagon:Hepsi dedikodu
  Erdoğan:50km girerim
  Putin:Girer
  Trump:Kapatın telefonları
  3 ... hande recel boyle mi yapilir
 8. 8.
  köy delileri arasında yaşanan gerginliğin, köy delilerinin peşinde koşan milyonlar ile yaşanmış halidir.
  ... tapmadiyentanri
 9. 9.
  Bunların tamamı boş laf dalaşı. Dunyanın super gücü dediğimiz abd'nin baskani twitterdan rusya'yı tehdit ediyor düşünebiliyor musunuz ?
  Dolar her geçen gün artış gösteriyor, altin günde 5 lira artış gösteriyo, döviz kuru almış başını gidiyor. Olan ülkelerin ekonomisine, olası bir durumda da masumlara oluyor ve olucak.

  Sazı elinde tutan bu ülke başkanları için de kaymakları ekneklerine sürüp avuçlarını ovuşturuyorlar.
  ... depresif psikolog
 10. 10.
  O gerginlik 2. Dünya savaşı bittiğinden beri var zaten de, son 20 yıldır neredeyse dünyanın yarısı dünya üzerindeki cephelerini alıyor. Türkiye bir batı cephesindeydi bir doğu cephesinde. Aslında evvelden beri doğuya yanaşmak istiyordu ama olmadı. Amerika darbe yaparak, hükümet düşürerek, suikastler yaparak ve en son da bu feto şerefsizini kullanarak, yerine gelecek hükümeti olduğu gibi amerika'nın ortadoğu gücü olması için bastırdı, yapmadığını bırakmadı türkiye'ye. Fakat türkiye de dikkat ettiyseniz feto belasından kurtulduğundan beri doğuya iyiden yanaşmaya başladı; çünkü savaşın ilk cephesinin ortadoğu'dan değil asya'dan açılacağını bariz bir şekilde farketti.

  Şu an suriye ve ortadoğu üzerindeki bütün bu hareketlilikler de asya cephesinin sinyallerini vermeye başladı. Kuzey afrika'nın kaleleri bir bir yıkıldı. Arap yarımadası seçim yapamaz artık; çünkü hepsi taşak kebabı yapıyor. Bu durumda afrika ve ortadoğu'dan gelecek bir saldırıyı daha savaş başlamadan def ettiler. Kuzey kore'deki bücür boşuna atıp tutmuyor yani. Gelin buraya gelin, ortadoğu'da ne işiniz var salaklar diye diye amerika'yı götüm götüm çekti o tarafa.

  Savaş asya'da başlar, kıyamet kopar, milyonlarca insan ölür, yenenler-yenilenler masaya oturur, türkiye batıdan belki bir şekilde kurtulur. Fakat bu sefer de asya'dan bir bela gelir bizi bulur. Bu topraklarda yaşayan herkes nasıl bir coğrafyada yaşadığını bilmeli, bunu çocuklarına aşılamalı ve geleceğini de bunu düşünerek inşâ etmeli. Bize boşuna bu kadar saldırmıyorlar. Türkiye'yi yanına alan savaşı kazanır.
  1 ... diyarsiz