bugün

6 haziran 2015'teki final maçının rövanşı olacak maç. final havasında geçecektir.
Geçen dedim yine diyorum juve kupa için aday takım. Hakemle tur atlayan barcaya tur bindirecektir.
barcelona rahat tur atlar.
TRT naklen verecek. Hadi gene iyisiniz. Evet.
barcelonamizin küsküyü vereceği maçtır. #hayır.

No pasaran !
Juventus italya da barca ya 4 atamaz, ispanya da barca dan 6 yemez.
Amk senin psg!
beklenti yüksek olduğu için büyük ihtimal kısır geçecek maç. evet.
juventus'un 1-0 alacağı maç.

gol khedira.
Bir barcelonalı olarak juventus'un yeneceği kesin. Barçanın o boktan defansı... Bir de 3 kişi defans. 3-1-3-3 çıkmış maça barça. Back falan yok. Kanatlar barçanın sonu olacak. Orta saha da pek top sahibi olavileceklerini düşünmüyorum. Bunu yanı sıra, juventus finalda kaybettiği için maça çok hırslı çıkacaktır.
koca götlü higuain gol atacağı maçtır.
2 sene öncenin finali. Juventus evet çok güçlü ama barcelonayı asla hafife alamazsınız. Hafta sonu malagaya yenildi ama 2 hafta önce parise 6 attı bu takım. Çok zevkli olacağı kesin
çok belliydi be bu maçın juventus un ağır bastığı. barca eski barca değil.

3-1 gibi bir skorla bitecek maçtır.

aynen coni.
dybala 2'yi taktı. harika bir gol gerçekten.
bu arada iniestanın şutunu kurtaran buffon, resmen ' atamayana atarlar dedi'

neyse rövanşta verirler barçaya turu rahat olun..
Mandzukic'in defans oynadığı maç.
Güçlü italyan savunması devreye girerse yeni bir fark getirebilecek maç. Tabi nou camp' da da lazım aynı savunma: işte o Zaman 6-1 yerine başka türlü bir maç izleyebiliriz.
ilk ataktan sonra canlıdan ilk yarı juventus a 3000 bin gömüp bana 6300 lira getiri sağlayan maçtır. seviyorum canlıyı.

ikinci yarı gol olur 1.4 oran temiz 6000 bin çakacağım bugünü güzel kapattıracak maçtır.

editimsi : ulan 56. dakikadan geldi bu canlıda 8400 var bir gol daha olur a 8000 bin gömeyim 1.32 oran temiz bu gece iyi gidiyor. giderse de juvenin canı sağolsun dün gelen paralar bugün gider.

aynen coni.
juventus barça yı dövüyor amk. italyan futbolu geri geldi. en son nedved vardı sonrası yok bende.
chellini nin golü ile 3-0 olan maç.
skoruna aldanmayın. atma juventus atma, rövanşta 6 yersin.
stada girdigimde italyanlar rabia işareti yapıyorlardı.
tabi ki kalbimizin juventus'la olduğu maçtır.
bu sene kupayı almaları hoj olur.
barça'nın penaltısını yediler..

psg maçında aldıklari beleş penaltılara saysınlar.
ya o değilde barça gibi dünyanın en büyük takımlarından biri juveden 3 yediyse beşiktaş falan bu juventus'un eline düşmüş olsa demek fark 7-8 olacakmış.
Barcelona'nın burada bile olmaması gereken maç. 3-0 oldu ama hala şüpheliyim. Avrupalılar kayırıyor bu takımı. Tabi Juventus da PSG kadar gerzek bir takım değil diye düşüyorum.

Tur Juventus'un hakkıdır.
Al iste abi biz bos konusmuyoruz. Talisca vursa banko goldu, Messi baraja takildi. Messi, Arsene Wenger ve Dursun Ozbek iSTiFA!
güncel Önemli Başlıklar