1. 1.
    eeee yeter be! illa ağzımı bozup, birkaç onbirinci nesil yazarı ip adresinden evini tespit edip ağızlarını burunlarını kırmam mı gerekiyor? Onbirinci nesiller siktirsin gitsin benzeri sıradan bir başlık açmam mı gerekiyor? ne istiyorsunuz be! amacınız ne sizin? koskoca bir güruh ne yapmaya çalışıyor? ortama cidden anlamsızlık hakim... oh mon dieu!

sözlükte hep yalnız kurt olarak takılmak zorunda kaldım. 3-5 kişi dışında sürekli muhabbetimin olduğu kimse yok zaten. hangi adımı attıysam tek başıma attım. hatalar da yaptım sözlükte ama ne yaptıysam arkasında durdum. Onbirinci nesillerin terbiyesizlikleri ile de tek başıma savaştım. bazılarının görmemekte ısrar ettiği, derin saygısızlıklarla da... ben kötü adam oldum. zaman zaman ötekileştirildim. troll diyen bile oldu... ama buna ne diyeceksiniz merak ediyorum. bana dokunmayan yılan bin yaşasıncılardan olamadım ben... haksız da değilmişim. bakın ne oldu sonunda... keşke zamanında beni dinleseydiniz de onbirinci nesillere yüz vermeseydiniz. hak etmiyorlar... demiştim. yazık...

sözlükte önemli biri olarak görülmek akabinde bazı sorumlulukları da beraberinde getirir. misal güzel sözlük kızları bana dert yanar... sözlükte lafım geçtiği için sanırım. işte birkaç sözlük kızı ile onbirinci nesillerin terbiyesizlikleri üzerine bir sohbetim oldu. çoğunluğu onuncu nesilden oluşan bir grup kadın yazar ile toplandık. toplantı sonucunda ortaya çıkan manzara inanın kalbime kasvetli şubat yağmurlarını getirdi. şaştım kaldım... Onbirinci nesiller alenen sözlük kızlarını rahatsız etmekte, özel mesaj ve entry yolu ile kızlarımızı taciz etmekteymiş. bazı sözlük kızları onbirinci nesiller geldi geleli sözlüğe girmiyormuş. girileri okurken kusan bile varmış. yani sözlüğümüzün değeri olarak gördüğümüz kızlarımız onbirinci nesillerden rahatsız. aklım almıyor yahu... sinirden klavyemi yumrukluyorum!

türlü terbiyesizliğin ve saygısızlığın faili olan onbirinci nesillere son uyarım! edebinizle yazılarınızı yazın! sözlük kızlarını da rahat bırakın. onlar bu sözlüğün her şeyi... onlara yapılmış en küçük saygısızlıkta karşınızda beni bulursunuz. bu arada onbirinci neslin güzel hatunlarını tenzih ederim. ben onlara kısaca güzel onbirler diyorum. sizi önemsiyorum güzel onbirler... bir mesaj kadar uzağınızdayım. vajinal bakışlarımla hepinizi selamlarım.

freeze you later
    3 -10 ... absolute zero
  2. 2.
    bu sene kış gelemediki, şubat yağmurları da kasvetli olamadı.
    onbinlerce nesildaşın dikkatine yazılmış bir yazı.
    ben küresel ısınmanın mevsimlere yansımasına, kışın kış olamadığına çok üzülüyorum.yazardaşımın derdine odaklanamadım. bir de tek gezen kurtlardan bahsetmiş.kurtların liderlerinin peşindeki sürü kültürüne ne oldu. dünya, doğa, iklimsel değişiklik, ekolojik dengenin bozulması, vahşi doğa kültürünün yıkımı üzücü.
    doğayı sev yeşili koru. dünyamıza sahip çıkalım.
    2 ... nanautzin
  3. 3.
    Hiç kimse rahatsız etmesin.ne işiniz var lan namahremle.
    1 ... idrak yollari enfeksiyonu
  4. 4.
    Katıldığım kampanya.

Bıktım kızlara yürümekten.

Artık yürümüyorum çünkü kampanyaya katılıyorum, evet.
    1 ... narcissistic
  5. 5.
    Eee yeter be derken!!!
    4 -1 ... kale3112
  6. 6.
    ya ne 11. nesilmiş arkadaş. bir türlü çilesi bitmiyor. neymiş efendim sözlük kızlarını rahat bıraksın. bak sen paşama. sanki sözlükte kız var. bunların alayı insta'da hesap açamayacak kadar çirkin 30 yaş üzeri dul ve yalnız kadınlardır. reel hayatta ilgi çekemedikleri için sözlükte takılırlar. koca karıdan kız mı olur hem? peh.
    -1 ... bize de mi caylak