bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  gülüyorum lan, ciddi ciddi yapanlar vardır bunu. şimdilik yapamıyorum. bana göre değil. kimin fake hesabı olduğunu bilmediğim bir sözlük hesabını asla ciddiye falan almam. bana göre değil... sonuçta sözlüğün en çekici yazarıyım şurada. ünü diğer sözlüklere kadar ulaşmış, erotik, sempatik, komik ve coolum. size bir şey söyleyim mi? onbirinci nesil hatunlara ihtiyacımız falan yok.

  bu lafıma kimse alınmasın lütfen. elbette sizleri bir süre sonra normal bir sözlük yazarı ile aynı kefeye koymaya başlayacağım. sizinle muhatap falan da olacağım. hatta bazılarını belki kanka falan da eklerim. ama biraz daha zaman var. şimdilik kendizini ispat etmelisiniz. sonrasında sınavı başarıyla geçip hayatta kalanlarınızla yolumuza devam edeceğiz. burayı ıssız bir ada gibi düşünün... sizleri aramıza kabul etmemiz biraz zaman alacak. şimdilik size güvenemeyiz... the othersssss... ovvvvv...

  avatarınıza koyduğunuz güzel kız fotosunun size ait olduğunu bana ispat etmenizle başlayacak her şey... sonrası gelecektir. sizin çabanıza kalmış. ve de sabrınıza... ammaaaaa şimdilik zor ..

  freeze you later
  -3 ... absolute zero