1. 1.
  akp'nin yerel seçim hezimetinden sonra seçmene şirin görünmek adına başlattığı kampanya. 17 yıldır ülkenin her yerinde yaptıkları bu kadar doğa katliamından sonra nereden çıktı şimdi bu hassasiyet? sol kesimin kampanyaya destek vermemesinden şikayet ediyorlar. mesele ağaç değilmiş diyorlar. evet, mesele ağaç değil, belki de birilerinin zengin olmasıdır. bir taraftan imara açılmadık orman arazisi bırakmayıp, diğer taraftan hizmet yapıyorum ayağına insanların parasını yandaşa aktarmaktır. mesele, 11 milyon fidanın ihalesi kime verilmiş merak etmektir.

  kindar ve dindar nesiller yetiştireceğiz dediler, yıllarca insanların içine kin tohumları ektiler, bugün fidan dikseler ne olur? yıllarca insanları kutuplaştırdılar, ötekileştirdiler. sonuç; akp nefreti pkk nefretini aşmış durumda. türban mevzusundan mağdur edebiyatı yaptılar, kendileri iktidara gelince yaşadıkları mağduriyetin elli mislini yaşattılar. gönül köprülerini yıktılar bir kere, her yere köprü yapsalar ne olur?
  5 -4 ... uykusuz baykus
 2. 2.
  faydasız imaj düzeltme çalışmaları.
  5 -2 ... teflon
 3. 3.
  11 milyon fidanın kimden ve ne kadar ücretle alındığını merak ettiğim kampanya. Bu ülkede kuş gribi dalgasına eski bakan Unakıtan’ın oğluna likit yumurta sattırıldı, bi dönem yandaş firma para kazansın diye bütün ekmekler hışır poşette sokuldu bunlara benzer tonla olay yaşandığı için insan acaba demekten kendini alamıyor.
  2 ... temirata
 4. 4.
  Kasım ayında fidan mı dikilir dedirten hede ok dik ama bir don olsa o kadar fidana yazik olacak.
  1 ... manganapolii
 5. 5.
  11 milyon fidan dikiliyor bunun altında niye hala siyasi çatışmalar oluyor anlamıyorum. Ekrem imamoğlu fidan dikiyoruz dese napacaktiniz acaba lol.
  2 -5 ... ruyadefteri
 6. 6.
  Ormancıların demesine göre %90 ı kuruyacak ağaçların dikilmesi kampanyası.
  2 ... son of zapetra
 7. 7.
  Iq tespiti geretiren kampanyadır.

  Not: ıq' nuz 130 ve üstü ise dahisiniz.
  90-110 ise eh işte... Siniz.
  70 civarı ise sonbaharda fidan dikersiniz.

  Daaalabirsiniz.
  3 -1 ... eratosthenes
 8. 8.
  yobaz kemalistler toplaşmış başlığa. Ulan siz 11 tane dikin ona da razıyız. bir boka faydanız yok bari olana ses etmeyin.
  3 -3 ... pompacisofu
 9. 9.
  Her yıl milyonlarca ağacın yanıp kül olduğu ülkemizde her sene düzenlenmesi gereken durumdur. her şeyi siyasete bağlamadan keşke herkes fidan dikse.
  1 ... simiago
 10. 10.
  Mesele ağaç dikmek. 11 milyon fidan dikilmiş. ihale kime verilmiş diye soruluyor. illa birine verilecek tabi. Fidan başı da 10tl.elini suya değdirmeden fidan diktiriyorsun. Gel şurayı çukur kazıp fidan dikelim desen kazmayla 10cm çukur kazamayacak olan kazmalar beğenmemiş. Siz gidin evde oturun, fidan için bütün ülke çapında böyle güzel bir organizasyon yapan hükimeti eleştireceksin. Terlikle ağzına vurulsun efendim.
  -3 ... ulusoy25