bugün

maalesef ülke futbolunun iflasını izlediğimiz tiyatrodur. verilen 2 tane haksız penaltı, rizesporlu oyuncuya verilen kırmızı kart, donk hayvanına verilmeyen kırmızı kart vs vs vs geçen hafta beşiktaş maçıyla başlayan tiyatronun rize versiyonunu izlettirdiğiniz için emeği geçen herkesin şu mübarek günde aq.

açık ve net evet.
tek maçlık olmayan tiyatro.

2018-2019 sezonu komple tiyatrodur.

sene başından beri adam gibi oynadığı tek maç olmadan şampiyon çıkabilen takım bravo valla.
https://mobile.twitter.co...tatus/1127226241822674946

Şu penaltıya bak. Bunu görüp penaltı diyen arkadaşlar futboldan men edilmesi lazım. Evet.
şikecilerin herkesi kendileri gibi sanmaları hadisesi.

17 takım birleşip galatasaray'ı doğrayan hakemi savunan bildiri yayınlıyordunuz. devam edin.
göz göre göre rize'nin elinden puanları alınan tiyatro. şampiyonun galatasaray olarak belirlendiği belli olmuş. bundan sonraki maçlar gazozuna beyler.

adam var hakemlerini dinledi, yetmedi gitti var'dan izledi, sonra da olmayan penaltıya penaltı dedi sfsfsfsdfs. koca adam göz göre göre milletin aklıyla gözüyle dalga geçti ya la. ben bile oturduğum yerde kendimi kandırılmış hissettim utandım, orada rizeli topçuları düşünemiyorum bile.

zirve yarışındaki beşiktaş ve başakşehir'e geçmiş olsun.

ben mi? ben kümedeyim asfdasdfsadfa.
cimbomlular üflesen uçuyor. sürekli ağlıyor. her pozisyonda kendilerini yere atıyor. çok ilginç hakemde buna uyuyor.
Galatasaray bu ülkenin yahudi takımı. Trabzon'da bunlara 4 döşerken hakemde elimizden alamamıştı.
yıl oldu 2019 sen hala vahap beyaz, ahmet çakar şerefsizsin galatasaray..

açık ve net evet.
emziklerini verin de çocuklar sussun..

babaları galatasaray geldi..
başşşşak şehirin tarrrrağı alması kesinleşti.
http://www.youtube.com/watch?v=1xvQIuhzMjk
var odası....
görsel
(bkz: ağlama Melis)

Şike soruşturması geçirmişlerin uydurduğu tiyatro. Mehmet topal linnes’ i biçerken, vida ceza sahasında elle oynarken neredeydiniz ? Sorsan adalet aradıklarını söylerler. Biz de yuttuk bunu. Evet.

Edit: eksile ve panpalarına eksilet panpa. Zerre inandırıcı değilsiniz.
Edit-2: kimlerin eksilediğini bildiğim için zerre kadar umursamıyorum.
(bkz: Çadır tiyatrosu)
görsel
istanbul Tiyatro Fırsatları indirimli Tiyatro Biletleri

19 mayıs 2019 galatasaray- başakşehir tiyatrosuna tüm tiyatroseverler davetlimizdir.

http://www.FirsatBuFirsat.com‎

açık ve net evet.
hakemin maçı konuk ekip galatasaray'a kazandırmak için akıl almaz derecede garip kararlar verdiği, sonunda da amacına ulaştığı maçın sonunda gazetelere manşet olacak başlık: tiyatro...
tiyatro değildir tiyatro olması için rize spor’ un da rol yapması gerekir. Açıkça galatasaray’ ın şikesidir.
bu maça tiyatro diyeninde galatasaraya küfür edeninde en büyük küfürü ben ederim.

donkun pozisyonu ne
emrenin pozisyonu ne
rizenin golü ofsayt
ilk penaltida hiç bir sey yok
sadece tekrar ettirecekti.
eee bunlar ne sayın amklarim,
bunlar dördüncü yıldızı takamadan biz beşinci yıldızı takacağız ağlamaları bundan hep.
galatasaray 1 -0 öndeyken atılan penaltı vuruşu kesinlikle tekrarlanmalıydı.
görsel