bugün

haddini bilmeyenlere karşı yapılmış bir harekettir yerindedir.

antalyaspora tanrı diye tapın diyin kimsenin sesi çıkmaz.

fakat k imseyi olmadıgı halde atatürkün askeri gibi gösteremezsiniz.

iyi oluyor.

mk adamlar her yere yuvalanmışlar adam gibi taraftarlık yapacaksnaız yapın.
Stadyumun dışında da pek tabii bu sesler duyurulabilir. Tezahüratlar içerdekileri titretebilir.
Toplanın kapı önlerinde. Sarın stadın etrafını. Son ses bildiginizi okuyun. Daha da etkili olur. Emin olun.

Stadyum kira ama ülke bizim.

Edit: bu arada, çekinmeyin. Hiçbir şey yapamazlar. Malum, oy sevdasına şu an yalanmayacakları kesim yok.
izmir marşını politik bulan yalakalar tarafından yapılmış rezalettir.
Burası antalya, Rize değil.
Umarım açık Ve kapalı tribün 90 dakika izmir marşı söyler.
ulan sövmiyim mübarek günde diyorum ama insanın limitlerini zorluyor bu adamlar.....

ülkenin kurucu unsurlarını sevmek saymak bunu dile getirmek ne zaman siyasi oldu da bizim haberimiz yok?

sen tribüne chp tişörtü ile akp bayrağı ile gidersen evet bu siyaset olur ama izmir marşı, atatürk gibi toplumun her kesimine mal olmuş figür ve eserleri dile getirirsen bu siyaset değil vatan sevgisidir.

siz bu zihniyetle para birimleri pezo diye meksika büyükelçiliğine ahlak masası ekibi de yollarsınız... izansızlar sizi.
stadyum kiraymış ülke bunlarınmış ahahaha, ulan silahla zapt ettiniz iktidarı silahla ve öyle de zapt etmeye devam ettiniz taki rte gelene kadar.

akıllı olun haddinizi bilin yerinizi bilin, misafirsiniz misafirliginizi bilin. ülke bizimiş kimsin lan sen.

ülkenin yüzde kaçıyla aynısın.

terbiyesiz ya.
rezalet gibi rezalettir.
Umarım buna vesile olanlar, yani kıt akıllarıyla ulu önder i, milli değerlerimizi aklımızdan sözde silmeye çalışanlar sandıkta cevaplarını alacaklar.
Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!!!
başakşehir akp propagandası yapınca hak, ancak ülkenin kurucusunun adı bağrılınca tribüne siyaset sokmayın oluyor.

antalyaspor'un başında olup da bu kararı alan gerizekalılar bu devranın da bir sonu var.

hesap vereceksiniz!
sikin birbirinizi ete para vermeyin mk swh.
Tarattar ana avrat küfreder, çakı, çakmak, şişe atar kafa göz yarar fakat bu ve bunun gibi işgüzar namuslu başkanlar çıkıp, ben stadımda şiddet istemiyorum diyip tribün kapatmaz. Bunu yapmış olsalar haklı bulup tebrik ederim.

Ne yaparlar peki?
Mustafa kemal'in askerleriyiz sloganı atan grupları siyasete alet edip cezalandırırlar mesela...

Soruyorum kendisine, mustafa kemal ismini siyasetle ilişkilendirmeninin gerekçesi nedir?
Mustafa kemal siyasi midir?
Yoksa yavşaklık olsun diye hükümet aleyhine atılan sloganları doğru mu bulmamıştır!?

Bir soru da işin medya ayağını yürüten göt kıllarına....

Hani taraftarlar her istediğini söyleyebilirdi ya, şimdi de adamsanız çıkın konuşun, taraftar her istediğini söyleyebilir mi, söyleyemez mi?

Madem özgürler, o zaman bu müdahele nedir?

Daha önce de belirtmiştim.
10 yıl sonra başınızı sokacak delik arayacaksınız!!
Atatürk , izmir marşı ne zamandan beri politik?
Umarım buna vesile olanlar, yani kıt akıllarıyla ulu önder i, milli değerlerimizi aklımızdan sözde silmeye çalışanlar sandıkta cevaplarını alacaklar.
Yaşa Mustafa Kemal Paşa Yaşa!!!
tayyipin comarlari gitsin maclara. taraftarsiz takim mi olurmus? bunlarin istedigi tam olarak budur. taraftari olmayan, koyunlardan olusan bir surunun yer aldigi tribunler.
kimse ülkenin milli değerlerini yarıştırmasın antalya tribününde izmir marşı da söylenir mehter de hepsi ortak değerimiz. sahada yenilsek bile tribünde tüm ülkenin ortak değeri olan izmir marşını söyledik ya o bize yeter. allah'ın adaleti yazmış biri de ulan kıçı kırık belediye takımının kazanması allah'ın adaleti mi olur? böylelerine belediye takımları müstehak. son olarak vasıfsız yoğurtçu güney kale arkasındaki birkaç yandaşını da alsın yeni antalyaspor mu ak antalyaspor mu ne kuruyorsa kursun antalyaspor'dan uzak dursun.