bugün

taşlı sopalı geçeceği beklenen sınavdır. son başvuru tarihi daha belli olmayan sınavdır ayrıca.
mantık sorularının yarım sayfayı bulacağı, kaos üstüne kaos yaratacağı sınavdır. demedi demeyin. boşa değiştirmediler bu sistemi.
Sonbaharda soru kitabı vermişlerdi. bu sınavda önünüze soru ansiklopedisi koyarlarsa şaşırmayınız.
11 mayıs 2014 te yapılacak olan sınavdır.

kayıt olmuştum lakin zamanını unutmuşum sözlük. kastıran var mı sınava.
sürenin yetmediği sınavdır.

(bkz: rezerve)
gene ösym'nin milleti dandik dandik, evinden yurdundan uzak okullara salladığı sınav. ne var biz de dibimizdeki okulda girsek len.
pazar günü gireceğim sınav.

hayatımda belkide ilk defa kaygısız, tasasız bir sınava gireceğim.

bakalım bu defa nasıl olacak.
2+2 sorusunun cevabını veremeyen üniversitelileri ortaya çıkaracak sınavdır.

Şaka değil ya bildiğin bu sorular çıkıyor ve bir sürü insan bunu yanlış yapıyor. Sonra da üniversitelerde hoca oluyorlar. Ya sabır.
yarın yapılacak olan yüksek lisansör sınavıdır.

ulan hiç hazırlanmadım ve öyp hayali kuruyorum ya. yds den yüksek alınca göt kalktı, ama sistem o ki %60 ales istenmekte. ve benim matematiğim, bildiğiniz sıfır. ve bir de bu gece alem yapmayı sabah bir şekilde uyanıp sınava gitmeyi düşünüyorum, yani kaçırma ihtimalim de yok değil. hay ammineko.
sınav süresi 180 dk dan 150 dk ya inmiş zaten yetmiyordu.
girecek olanlara başarılar dilenmesi gereken sınavdır. gazanız mübarek olsun.
totalde 1.5 deneme çözerek kendimi hazırladığım sınavdır. şimdi onlar düşünsün!
salon başkanlığı yapacağım sınavdır. 09:30'da başlayacak ve 150 dakika sürecektir. 2,5 saat adaylara göz açtırmayacağım. kopya çekmeye çalışanı yakarım, haberiniz olsun.
sürenin yetmediği sınavdır.

(bkz: rezerve)
Yarın gireceğimiz sınav.
150 dakika sürecek ve her bölüm 40 sorudan oluşan sınavdır.
2+2=? Şeklinde birbirinden zor soruların olacağı sınavdır. Sınav çıkışı tartışın bu soruları yüksek sesle tamam mı.
bu ösym den umudumu kestiğim, formalite amçlı gireceğim sınavdır.

ben de dahil belli bir gruba garezleri mi vardır nedir anlamadığım kurum ösym nin sınavlarından birisi. yok yıldızım barışmadı bu kurumla benim, beni geçirtmiyorlar, mümkünse şansımı yurtdışında deneyeceim, şu anda mümkün değil ama, bu ösym ve yök türkiye'nin efendileri olabilir, ama tüm dünyanın efendisi değildir herhalde, bana da kucak açacak bir sistem bir ülke vardır herhalde.

şu yarın ki formaliteyi halledeyim, ertesi günden itibaren araştırmalarıma başlıyorum...
Gece içip içip sabah okulu bile bulamayacağım sınav. Lan bulsam da bu kafayla ne yapayım sınavda. Uyuyayım ben sözlük hadi iyi geceler kovalasın cüceler.
sözel puan için hangi testleri çözmem gerektirdiğini az önce öğrendiğim sınavdır.

sözel için: söz 1 söz 2 mat 1

ea için : söz 1 mat 1 mat 2

sayısal için: söz 1 mat 1 mat 2.
soru başına 75 saniye düşen sınav.
9 buçuk saat kalmıştır. herkese başarılar dilenir ve yatılır.
Aman hic de gidesim olmayan sinav.
Herkese basarilar dilerim.
arabayla gidince anahtarı nereme sokacağımı bilemediğimden yanıma bir 5 tl alıp gideceğim sınav. pardon 2 tane 5 tl yoksa dönüşüm olmaz. abartılı bir şekilde artık anahtar saat vs sokturmuyorlarmış. bir de kameralı denetim varmış. ulan kopya sınavda çekilmiyor ki sınavdan önce sorular bir şekilde birilerinde oluyor ama ales için demiyorum karı koca kpss de aynı puan alanlar için. gerçi aleste de dönüyor mu bilinmez.

yavaştan ben çıkayım.
Sınav içeriği hakkında hiçbir bilgim olmadan gireceğim sınav. OSYM emanet için birilerini görevlendirse de bakkala araba anahtarı emanet etmeyi bıraksak iyi olacak.