1. 1.
    Gün itibariyle gerçekleşmiş sinir bozucu durum.

Gratis, hobi, watsons vb yerlerin kapalı olmasından dolayı markete saç boyası almaya gittim. Sonuçta saç boyaları markette yasaklı ürünler arasında değil. Neyse efendim aldığım gibi hiç zaman kaybetmeden kasa sırasına geçtim. Bir de ne göreyim insanlar sanki kıtlık çıkacakmış gibi makarna, bulgur, pirinç, un, tuz, şeker almışlar. En düşük alışveriş 300 tl. Ben ise almış olduğum tek saç boyasıyla garip garip bekliyorum. Arka sıradaki bayanlardan birinin saç boyama laf etmesiyle beynimden vurulmuşa döndüm. Kendileri acil ihtiyaçlar için gelirken benim bir boya için gelmem gözüne batmış. Arkamı dönmemle kendisine bir tokat yapıştırmam arasında pek bir zaman geçmedi, bir baktım kadın yerde yatıyor. Kuyruktaki insanlar su döküp kolonya koklatarak ayıltmaya çalışsa da hasbam ayılmamakta epey direndi. Sonra bir tokat daha atarak ayılttım. Sen kim köpek ki benim boyama laf ediyorsun dedim. Benimle başedemeyeceğini anlayınca şikayetçi olacağını söyledi ve karakola gittik. Baktım akıllanacağı yok orada da bir tane tokat ısmarladım. En son şikayetçi olmaktan vazgeçip beni allah' a havale ettiğini söyledi.

Uzun lafın kısası haddiniz olmayan hiçbir şeye burnunuzu sokmayın. Benim devletim izin vermiş o ürünü almama sen ne cüretle karışıyorsun ki?
    2 -14 ... kara erik habbesi
  2. 2.
    Kara erik kafeye gidememek seni senarist yapmış sanırım. Şiddete karşıyız. Lütfen sevgi dolu hikayeler yaz.

Not; bayramdan sonra kafeler açılacak. Sakin kal.
    14 -3 ... giden gider
  3. 3.
    https://galeri.uludagsozluk.com/r/2150966/+
    7 -2 ... tenet
  4. 4.
    HABiBE SENiN HATRINA BEN BU HiKAYEYi OKUDUM AMA KUSURA BAKMA NEDEN YAZDIN BUNU. EĞiLDiM TOKATLADIM KALDIRDIM TOKATLADIM BAŞKA BiR ŞEY YOK BE ANNEM.
    5 -1 ... bik bik
  5. 5.
    (bkz: kezo lütfen)
    4 ... iyesta sertsken
  6. 6.
    http://www.youtube.com/watch?v=60_BHPPn3Us
    5 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
  7. 7.
    Halen elim ayagim titriyor.
    -2 ... kara erik habbesi