1. 1.
    alın size rezalet gibi rezalet. rezalet böyle olur.

uzatmayacağım kısa geçiyorum:

evet geçen hafta antalyaspor tribünleri izmir marşı söylemiş, mustafa kemalin askerleriyiz ve "hükümet düşer antalyaspor düşmez" gibi tezahüratlar yapmıştı.bu hafta içinde antalyaspor başkanı (geçen dönem akp antalya milletvekili adayı) sporda siyaset istemiyoruz gibi açıklamalar yaptı.

bunun üzerine antalyaspor tafartarından inanılmaz derecede tepki gördü. açıklama yapması istendi. bu kişi çıkıp söylediklerinin arkasında olduğunu tribünde siyaset istemediğini belirtti.

antalyaspor taraftarı da sosyal medyada birleşip bugün oynanacak başakşehir maçında 90 dakika izmir marşı söyleyeceğini, atatürke tezahürat yapacağını, atatürk tişörtleri ve bayraklarla stada gelecekleri konusunda birleştiler.

bunun üzerine passolig önce maçın bilet alımını kapattı. sonra sadece 2 tribünü açtı. şu an hala kapalı durumda. kale arkalarına bilet alınamıyor. yani taraftar gruplarının maça girmesi engellendi.

bu yetmemiş gibi turnikelerin arızalandığı maça yetişmeyeceği söylendi. ama ne hikmetse maça antalya akp gençlik kolları ve belediyeden insanlar davet edildi.

yani passoligsiz ve biletsiz şekilde adam sokulacak

böylelikle tribünler engellenmiş oldu. yani oldu mu nasıl olacak akşam göreceğiz.

yani bilet satışı olan yerlerin turnikeleri bozukmuş ve zaten diğer yerlerde satışa kapalı. ben bunca yıllık takımımın maçına gidemeyeceğim ama adamlarını maça sokacaklar. sırf atatürk ve izmir marşını duymamak için.

evet işte size türkiyede sporun özeti.
    42 -9 ... forza antalyaspor
  2. 2.
    haddini bilmeyenlere karşı yapılmış bir harekettir yerindedir.

antalyaspora tanrı diye tapın diyin kimsenin sesi çıkmaz.

fakat k imseyi olmadıgı halde atatürkün askeri gibi gösteremezsiniz.

iyi oluyor.

mk adamlar her yere yuvalanmışlar adam gibi taraftarlık yapacaksnaız yapın.
    4 -28 ... ali sukru bey
  3. 3.
    yaşasın atatürk! ulan biz atatürkçüyüz! ibadet ve iman bu üç beş hecede başlayıp bitiyor...
    (bkz: yersen)

izmir marşı korsandır.

kafkasya dağlarında çiçekler açar
    altın güneş orda, sırmalar saçar.
    bozulmuş düşmanlar hep yel gibi kaçar
    kader böyle imiş ey garip ana

kanım helâl olsun güzel vatana.
    kafkasya dağlarında oturdum kaldım
    şehit olanları deftere yazdım
    öksüz yavruları ben bağrıma bastım

türk oğluyum ben ölmek isterim
    toprak diken olsa yatağım yerim

allah'tan utansın dönenler geri
    kanım helâl olsun güzel vatana
    kafkasya dağlarına bomba koydular

türk'ün sancağını öne koydular
    şanlı zaferlerle düşmanı boğdular
    2 -7 ... kazangap
  4. 4.
    Stadyumun dışında da pek tabii bu sesler duyurulabilir. Tezahüratlar içerdekileri titretebilir.
    Toplanın kapı önlerinde. Sarın stadın etrafını. Son ses bildiginizi okuyun. Daha da etkili olur. Emin olun.

Stadyum kira ama ülke bizim.

Edit: bu arada, çekinmeyin. Hiçbir şey yapamazlar. Malum, oy sevdasına şu an yalanmayacakları kesim yok.
    5 -1 ... odysseus
  5. 5.
    izmir marşını politik bulan yalakalar tarafından yapılmış rezalettir.
    Burası antalya, Rize değil.
    Umarım açık Ve kapalı tribün 90 dakika izmir marşı söyler.
    12 -4 ... alkolik oldum
  6. 6.
    ulan sövmiyim mübarek günde diyorum ama insanın limitlerini zorluyor bu adamlar.....

ülkenin kurucu unsurlarını sevmek saymak bunu dile getirmek ne zaman siyasi oldu da bizim haberimiz yok?

sen tribüne chp tişörtü ile akp bayrağı ile gidersen evet bu siyaset olur ama izmir marşı, atatürk gibi toplumun her kesimine mal olmuş figür ve eserleri dile getirirsen bu siyaset değil vatan sevgisidir.

siz bu zihniyetle para birimleri pezo diye meksika büyükelçiliğine ahlak masası ekibi de yollarsınız... izansızlar sizi.
    10 -1 ... flat head
  7. 7.
    stadyum kiraymış ülke bunlarınmış ahahaha, ulan silahla zapt ettiniz iktidarı silahla ve öyle de zapt etmeye devam ettiniz taki rte gelene kadar.

akıllı olun haddinizi bilin yerinizi bilin, misafirsiniz misafirliginizi bilin. ülke bizimiş kimsin lan sen.

ülkenin yüzde kaçıyla aynısın.

terbiyesiz ya.
    2 -13 ... ali sukru bey
  8. 8.
    rezalet gibi rezalettir.
    2 -1 ... mutlakbutlan
  9. 9.
    3 ay önce başkanını yalayan 'oo transferlere bak' diyen got yalayıcı embesil nesilin isyanıdır.

Fenerli olan sen arasıra 'ıntılyıspır' diye ortalikta gezinir mal beyanında bulunursun.

2 hafta önce iktidar ve siyasiler tff ye emredip maçı hükmen fenere verdiklerinde , sende bunu savunup hakedilen buydu zaten dediğinde olay bitmişti.

Simdi küme düşecek sürüneceksiniz daha beter olacak puanlariniz silecek mali yapınız çökecek.

Beter olun.
    1 -6 ... forza besiktas
  10. 10.
    maça kaldı 1.5 saat.

bakalım neler olacak. ulan en önemli maça gidemiyorum. şimdi oraya gidip çomarlara özel ders vermek vardı.
    1 -1 ... forza antalyaspor