bugün

Üzücü bi gelismedir.
11 kişinin hayatını kaybettiği kaza. ÜÇÜ BU YAZ EVLENECEKTi, iKiSi HAMiLEYDi.

http://www.posta.com.tr/d...t&utm_campaign=gundem
ille her şeye bir "ilk" sıfatı konduracaklar. Belki daha önce bir jet düşmedi ama onlarca helikopter kazası vs. oldu; sonuçta bir hava aracı kazası ve ilk değil. Nedir böyle sürekli kategorizasyon merakı?

Yazık olmuş oncacık güzel kıza. Hayatlarının baharında idiler ve mina başaran evlenme arifesindeymiş.

Bu arada çomarlar kızcağızın Instagram fotosunun altında yine rahat durmamışlar. "Paylaşımlarına baktım milli hiçbir paylaşımı yok" diye neredeyse sevinen mi ararsın, "imansızdı öldü gününü gördü" diye kıs kıs gülen mi ararsın...

Ekşi sözlükte de "ohh zenginlerdi bana ne ben günde on saat çalışıyorum onlar bir yılda kazandığımı bir günde harcıyorlardı" diye mutlu olan aptallar da var.

Ülke olarak insanlıktan çıkmışız anlaşılan. Bence bizim bir Kurtuluş Savaşı daha yapmamız ve bu hastalıklı beyinlerle dolu ulusu komple yok edip yerlerine tertemiz ve minnacık, kalbi insanlıkla dolu bebelerle yeni bir ulus oluşturmamız gerekiyor.
ister bekarlığa veda partisi versinler isterlerse de zil zurna sarhoş olsunlar sonuçta insanlar ve bu şekilde bu yaşta hayatlarını kaybetmeleri gerçekten üzücü olan durumdur. Allah günahlarını affetsin ailelerine sabır versin.
hepsi gençmiş üzüldüm.
bu arada kadınlar da bekarlığa veda partisi yapıyorlarmış yeni öğrendim!

edit. ölenlerin dini ve sosyal statüleri beni ilgilendirmiyor. ben insan olarak uzuldum sadece o kadar.
güncel Önemli Başlıklar