1. 1.
    Tarım orman bakanlığının girişimleri sonucu 81 ilde Bugün gerçekleşecek olandır.
    2 -4 ... zall bana hep abi der
  2. 2.
    ağaç ağaç diyerek ortalığı velveleye veren tayfaya yine yaranılmayan dikimdir.

e noldu o kadar ağaçseverseniz hadi destek verin de samimiyetinizi görelim.
    4 -4 ... masklavi
  3. 3.
    sesim geliyor mu?

11 milyon.

rakamla = 11.000.000 fidan. aklınız aliyor mu?
    4 -9 ... bittimiacaba
  4. 4.
    he yav he ! fidanlar da hep bu mevsimde dikilir zaten.
    6 -7 ... teflon
  5. 5.
    dikim ormani gormeyenler gene sallıyor. bolunun dikim alanlarını yakından gördüm. 5 yillik fidanların arasında dolasacak yer kalmamış. birakin tutmamayi. kendiliğinden yetişen ormanlari görme şansımda oldu, yıkılan ağaçlar sağlamları bile devirir. karın miktari, sel vb etkenler sebebiyle.

orman yanginlari bi takım kimselerin bi oy size bi oy bize dedikleri, temsilcisi mecliste olan pkk tarafından üstlenildi. manidar gerçekten.
    9 -7 ... bittimiacaba
  6. 6.
    tüplü fidan her mevsim dikilir.
    3 -2 ... bittimiacaba
  7. 7.
    Onlar lafını ettiler fakirliğin
    Biz acı soğanı dörde böldük
    Onlar goygoyunu yaptılar yeşilin
    Biz 11 milyon fidan diktik.
    6 -6 ... pompacisofu
  8. 8.
    Güzel bir organizasyon. Daha iyisi de yapılabilsin diye motivasyon kaynağı olabilir. Güzellikte rekabet etmek iyidir.
    3 -1 ... gothicroyal
  9. 9.
    Artık 10 sene daha AKP iktidarına şurayı kestiniz, burayı peşkeş çekmek için yaktınız, şurada ormanı bitirdiniz, burada gölü bitirdiniz filan diyemeyiz.

''Biz 11 milyon fidanı diktik tek seferde beee kadeeere bak. Kadeeeer baban agzina sicim sen 11 milyon fidan dik de sana üç beş ağacın lafını etsinler kadeeeer'' der başkanımız.

Hadi hayırlısı
    7 ... turkuaz haykiris
  10. 10.
    orman bakanlığı benim cebimdeki parayı benden alıp bana fidan dikiyor.

vergimden herhalde orman bakanlığına hiç para vermiyorlar ki gene vergi vermeme rağmen benden bekliyor parayı.

siz akıllanmazsınız.
    5 -5 ... modern zaman filozofu