bugün

vahiy almış ben ikna oldum.
içinden geçecek dese inanırdım.
11 Kasımı bilmem de 10 kasımda bu ülkeden bir yıldız göç etti.
buda benim gibi erzak diyor başka bir şey demiyor.
Çok belli vahiy almış.
Fotoğraf her şeyi açıklıyor.
Vahiy almış gibi duruyor.
Adnan hocam sen misin?
herif kendisinin deli manyak oluşunu fark etmeyen yönetimle taşak geçmiş bence.
erzak depolayın diyo biri de çıkıp demiyor mu o depoladığın erzağı hangi gezegende yemeyi düşünüyorsun amk.
ölcez mi yani kesin mi?
lan 30 olaydık bari aq
Bu arada Tarık yıldızı dediği de pulsar yıldızı.

Pulsarlar nötron yıldızlarıdır. normal yıldız değil Çökmüş yıldızlardır. Çökme sonucu ise hammaddesinin tümünün proton ve elektronlarının nötrona dönüşmüş olduğu bir madde yığını kalır. O madde yığını o kadar yoğundur ki ondan alacağımız bir çay kaşığı madde 900 büyük giza piramidi ağırlığında olurdu. Yada yıldız üzerinde 1 metreden yere bırakılan bir cisim yere değdiği anda milyonlarca km hıza ulaşmış olurdu. Yani dehşet bir çekime sahiplerdir kütle ve yoğunluklarından dolayı.

Demem o ki teoride dünya Tarık yıldızına düşebilir ama Tarık yıldızı dünyaya düşemez.

dipnot:eksilerin tam olarak kimlerden geldiğini biliyorum.
O yıldız ekonomide çoktan düştü. Evet erzak alın çünkü uzmanların dediğine göre 2019un şakası yok. Gerçek önlemler alınmazsa iliğimize kadar hissedeceğiz krizi.
Kapitalizm oyunundan ibaret olan iddia.

bi daha şirinceye mirinceye gidemem kardeşim. O zaman da yok olacaktık gittik şirince’ye, köylüler ne bulduysa şarabını yapmış. Dayadılar bize şarabı dayadılar şarabı. Mayaların planı Meğer şirince’yi kalkındırma projesiymiş. Bu ibne de makarnacı heralde. Erzak diyince aklıma tek makarna geliyor.
emre nur'dan sonrasını okumadım.

buram buram şakirt kokuyor bu isim.
"Vahiy"den sonrasını okumadım. Orada çuvalladın işte müdür. Vahiy geldi ne demek? işaret aldım, kalp gözüm açık de bari. Haşa peygamber misin?
inandırıcı değil ama inşllah düşer. Hatta kıyamet kopsun da gidelim aq.
Kıyamet nedir nasıl kopar? Yaşıyoruz lan biz bunu zaten.
Gökten yıldız yağsa, bizim başımıza yar.. Düşer amk.
Torbacısının ismini hala vermedi.
"lütfen bizim eve düşsün, lütfen bizim eve düşsün..."
Ayvalıkta yetişen yazlık mahsüller meyvelerini vermeye başlamış.
Tam beştepedeki sarayın oraya düşer diye ümit eden bir ben değilim herhalde,ama baş sakini ve zevcesi de orada olacak.Umut işte.
Yıldız değildir o göktaşıdır. Yıldız dediğimiz şey gezegendir; o da düşmez zaten, çarpınca direk yok eder. Hatta biraz yaklaşması bile yeterli olur. Komple temizlik yapar.
ayvalığa nerden atanmış bu kafası güzel kişi. yok yani ayvalık insanı böyle gerizekalı değil de. bir de bunun gibi biri öğretmenlik yaparken bunun yerine gerçekten eğitimci olan bir öğretmen atanamıyor. işte asıl kötü olan bu. ayrıca yıldızı bu herhalde çizgi filmlerdeki gibi bir şey sanıyor. düşebileceğini söylüyorsa.
millette ne torbacılar var dedirtmiştir. torbacısı sağlam mal çözmüş.
Dikkat çekmek için ortaya atılan idda. Istifa ettiğini söylemiş arkadaş, kaz gelecek yerden tavuk esirgenmezmiş. Yani bir hedefi var, ve bu hedef için dikkat çekmek, tanınmak gerekiyor olabilir. Öğretmenlik tavuk, hedefi kaz anlayacağınız. Veya sadece dikkat çekmek için yaptığı olay olabilir. Ülkede ruh hastası çoğaldı, benim gibi insan sarrafı birisi bile yanılgıya düşebiliyor.

Edit: imla.