1. 183.
    Binlerce yıldır kullandıkları taktik belli,

Rakibi kışkırt ve kapan

Kışkırtığın rakibi provke et Ceza sahasının çevresinde faul kazan

Duran top organizasyonu yap

+iyi kondisyon

böyle bir takıma yenilmemeliydik.
    ... isminiunutanadam
  2. 182.
    11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı
    ... bilgi verici
  3. 181.
    Bizimkiler anı yaşarken adamlar sona odaklanıyor :d

11 haziran 2019 izlanda türkiye maçı
    2 -1 ... gucluturk
  4. 180.
    sonucunu çok önceden tahmin ettiğim maçtır. malesef bizim millette bi çabuk gaza gelme boş yere pohpohlama huyu var. fransa maçından sonra herkez bi havalara girdi, daha da kötüsü rakibi küçümsemeye başladı. işte bu sporda en son yapılması gereken şeydir. rakibi hiçbi zaman küçük görmeyeceksin kendi götünün kalkmasına da izin vermeyeceksin. malesef bu tiplerden biri de benim arkadaşımdı ki ona da aynısını dedim. " bak görürsün izlanda maçını çok büyük bi ihtimalle kaybetcez, fransa çok aç bi takım değil zaten çokda ciddiye almadı ama izlanda son derece aç ve yırtıcı bi takım. bize kolay kolay maç vereceklerini hiç sanmam. bide bizim hafiften götümüz kalktı." nitekim öyle de oldu. dereleri görmeden paçaları sıvadık biz.
    ... turin
  5. 179.
    kadroyu geçtik sakatımız çok abdüş ve yusuf ilk 11 başlasaydı belki ortada maç olurdu ama yine yerdik o golleri.benim anlamadığım aga rakip oyuncular 7 metreyken biz niye uzun top yaptık ? bizimkiler pigme gibi kaldı heriflerin arasında.
    3 ... nekros
  6. 178.
    şenol güneş'e laf edenler 3 gün önce yalayanlardır dikkat edin.

kadroda cengiz ünder, mahmut tekdemir , emre belözoglu ,okay yokuşlu , cenk tosun sakat sakat sakatttt.

bidaha yazıyorum.

cengiz ünder,
    mahmut tekdemir ,
    emre belözoglu ,
    okay yokuşlu ,
    cenk tosun sakat sakat.

abdül ile yusuf u orta sahaya koyunca ortanin ne hale geldiğinede gördük.
    1 -1 ... forza besiktas
  7. 177.
    Fransa maçı sonrası şenor güneş effect falan diye boş boş konuşuyordunuz. Alın size şenor güneş effect.

Ozan tufan şişkosunu izlediniz mi 90 dakika? Geriden oyun kuramayıp hepsi izbandut gibi izlandalılara karşı top şişiren takımı izlediniz mi?

izlediniz. Güzel oldu. Alın size şenor güneş effect. Neyse ki gitti de kurtulduk aq moruğundan.
    ... whatever it takes
  8. 176.
    Tiyatrocu zımbarator yüzünden hediye edilen maçtır.

Tebrikler gavurlar !
    ... engin jurnal
  9. 175.
    foronsoyo yondok, goropton koloy çokocoğoz.
    mollo tokom yono hoco, yono bor yopolonmo oçondo.

bizden cacık olmaz.
    mehter takımıyız.
    2 ileri 1 geri.
    tesadüfler anlık yaşantılar ile yol alıyoruz.

https://www.uludagsozluk.com/e/41666095/
    4 ... thebiggraywolf
  10. 174.
    Kaybettik, ama yine de medeni bir şekilde tebrik edip önümüze bakmamız gerekir. Bize yakışan da budur. Seviye yeterince düşmüş daha da düşmesin.

(bkz: önümüzdeki maçlara bakacağız)

O "götünüzü kesicez, kadınlarınıza binicez" diyen kodumun beyinsizi de almıştır herhalde babayı.

Edit: daha ilk 35 dkda 2 gol yemek nedir allasen ya?
    3 ... wall 1549