1. 1.
  3 gün kalmış mitingdir, hadi bugün de bitti diyelim 2 gün.

  miting öncesi veya sonrası olacak sanırım demirtaşa verilen söz yerine getirilip evi ziyaret edilecek.

  iki ayet-el marxi okumak farz oldu valla.

  zevkle bekliyoruz.
  4 -4 ... zargna
 2. 2.
  Sonrasında muharrem ince selahhattin demirtaş ın evini ziyaret edecek.

  Aday gösterildiğinden beri bir tane şehit ailesini ziyaret etmeyen ince demirtaş ın evine gidecek.

  Bu millet bunu unutmaz.
  19 -38 ... frekans
 3. 3.
  son 16 yılın en çoşkulu diyarbakır mitingi olacaktır.

  (bkz: rez)
  12 -2 ... millet kiraathanesi keki
 4. 4.
  şehit ailesini ziyaret etmemiş de millet unutmazmış. amk çocukları, çözüm süreci diye pkk her yeri kazıp bomba koyup ortalığı birbirine kattığında neredeydiniz? sayın öcalan dendiğinde neredeydiniz? reisiniz şehitlere kelle dedi bunu unutmayın esas. ikiyüzlüler.
  28 -14 ... realdeal
 5. 5.
  Bu millet bunu niye unutmayacak lan? Bu millet dedikleriniz şehide kelle deyip bir yandan da megri megri söyleyen adamın hallerini sineye çekiyor bu zorunuza gitmiyor da bu mu gitti? Yürüyün gidin lan. Insanda biraz utanma olur.

  T:olması gereken mitingtir. Korkmadan herkese ulaşmak lazım.
  17 -4 ... plane of wings
 6. 6.
  izmir mitingi kadar kıymetlidir.
  heyecanla bekliyorum.

  1 Kasım 2015 genel seçiminde 12.000 civarı bir oy almıştı chp,
  aslına bakarsan hakkari de mhp mitingi yapmak gibi birşey.

  türk siyasetinde önemli bir kırılma bizi bekliyor.
  10 -3 ... rockonbaby
 7. 7.
  Evet son yılların en coşkulu mitingi olacaktır. Pkk tarihinde chp'den hiç bu kadar teveccüh görmedi ki bu zamana kadar.

  Düne kadar kılıçdaroğlu'nu chp'nin ilkerini çiğnediği için eleştiren muharrem birden nolduysa selo'nun ayağına gider oldu. Kürt diye bir şey yoktur diye anayasa hazırlayan partinin adayı, olmayan kürtlerden oy istemek için fırıldağa döndü. Üstelik olmamalarına rağmen aralarından bazı kancıklar terör estiyorken 30 yıldır.

  Neden böyle yapıyorsun muharrem. Niye chp nin yangınına odun taşıyorsun.

  Ed: beni ak partili sandığınızdan eksiliyorsunuz laikler. Ama gerek yok. Size normal şartlar altında asla verme tenezzülünde bulunmayacağım bir düşünme kapısı açıyorum. Değerlendirin. 2000den sonra dünyaya gelmiş nesili geçiyorum onlar zaten chp yi, atatürk'ü akp'ye karşı savunmak zanneden selfie çubuklarıyla avmlerde fink atan gerzek sürüsü. Chpliler öyle bir noktaya geldi ki akp olmasa atalarını hatırlayacak başka bir şeyleri kalmadı. Akp var diye chp var bunu hala anlamış değiler. Chp ideolojik bir kadavradır. Chp nin kurucu elitleri gün görmüş adamlar. Teoriden yoksun nereye çeksen oraya gelen üniversalist ideolojilerini unutturmamak için 12 aya 36 bayram günü koymuşlar ama bunlar o kadar dejenere oldu ki akp olmasa bi tek 29 ekimde bir şeyleri hatırlayacaklar. Ama akp var oldukça atama sövdü laiklik tehlikeye girdi hede hödö. Tutuculuğun sadece dinde olduğunu sanan dijitalleşmeden embesele dönmüş yoz nesil işte. Hiçbir bok bilmediği 1920-30'larda kalmış kafa. Kemal paşa'nın derdini anlayamamış ki andaval daha. Zannediyor ki adamın önünde imkan olsa da başka bir şey yapmazdı gene böyle yapardı. Gençliği kes, uludağda akpli zannettiği yazarların entrylerini eksileyerek Cumhuriyetçilik kasıyor. Muhtaç olduğu kudret de modem ya da mobil veri. Devam.
  11 -17 ... garben matrub
 8. 8.
  bir defa şu chp terör örgütünü destekliyor laflarını bırakın artık. herkesçe biliniyor ki pkk ve yandaşlarına güven veren, sığınma sağlayan, apaçık akp'dir. bunu yoldaki çocuğa sorsan söyler ama bir akpliye sorsam söylemez utanıyorlar çünkü.

  (bkz: akil insanlar)
  (bkz: çözüm süreci)

  siz bu millete göz göre göre neyi dayatmaya çalışıyorsunuz.

  akp'ye bir laf söyle, hemen ya pkk yandaşı yada fetöcü oluyorsunuz yada dış mihrakların ortağı

  (bkz: yalan götünde yuva yapmış)
  14 -9 ... eski yesil kulluk
 9. 9.
  megri megrici yandaşlara dert olmuştur.

  teröristbaşı'nın mesajı okunmayacak, şivan perver hainiyle birlikte megri megri yapılmayacak, barzani'ye konuşma yaptırılmayacak bu sebeple mi zorunuza gidiyor? "böyle yapmadıktan sonra ne anladım diyarbakır mitinginden?" mi diyorsunuz?
  11 -4 ... rumeli71
 10. 10.
  erdoğan'a seçimi kazandıran miting olacaktır. bu yönüyle çok önemlidir.
  3 -9 ... iyyneci