bugün

Safkan bir basketbol maçıydı.
istanbul'un futbol kulüpleri olmayınca spor ne güzel.
Bekle bizi euroleague . Karşıyaka olarak hem seyirci hem oyun olarak hak ettiğimizi düşünüyorum.
Dixon gibi bir oyuncu her takıma lazımdır.
maçtan şimdi geldim. gözlemlerimi yazmadan edemeyeceğim. yine final serisinin adına yakışır bir mücadele oldu. her iki takımı da tebrik etmek lazım. bobby dixon yine müthiş oynadı. milli takıma muzzam katkı verecektir. hakemler yine kötüydü. ilk maçta her iki takımın da aleyhine yanlışlar yapmışken, bu maç salt efes aleyhine düdükler çalındı. hem bizim hem masanın hem de hakemin gözü önünde cemal nalga krstiç'e küfür etti, hakem aldırmadı. yine aynı bölgede dixon doğuş'a topsuz alanda kasten çelme taktı, hakem de gördü çalmadı. son topta krstiç'e net bir faul yapıldı, hakemler yine çalmadı. ufuk sarıca yine sahadan çıkmadı, bol bol provakasyon yaptı. bir teknik faul bile çıkmadı. bir parantez de kşk taraftarına açmak istiyorum. misafir olarak geldiğin takımın taraftarı ailecek gelmiş oturmuş kendi takımına tezahürat yapıp alkışlamış sadece. bize neden küfür ediyorsunuz kardeşim? yok mu sizin eşiniz çocuğunuz? sonuç olarak kadro kalitesi ve koç farkıyla efesin kazanacağı serinin 2. maçı olmuştur sadece.

http://www.efeshaber.org/.../2015/04/DUDAW%C4%B0N.jpg
güncel Önemli Başlıklar