bugün

(bkz: off off offfff)
işten atıldı galiba twitler sıklaşmaya başladı. evet.
Konuş fuat avni..yollar yürümekle,kelimeler yazmakla aşınmaz ne de olsa..
Algı yönetimidir. Yeni palavralar işte. Daha evvelinden tarihler vererek kaçacak filan da demişti. Kimlerin kaçtığını gorduk.

Son olarak:

(bkz: Hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
sürekli "yezid korkuyor," yazan fuat avninin son tweetleri.
ulan yıllardır "sonu geldi", "sonunun geldiğini biliyor." yazıyorsun adam kaç yıldır iktidarda.
amk.
kahkaha attıran tweetlerdir. RT fav yapmayı unutmayın sakın.
(bkz: mhp nin ihanet süreci konusundaki suç duyurusu)

(bkz: cemaatin akp yle birlikte kotardığı büyük ihanet)

(bkz: egemen harekat planı)

yunan'a savaş planlarımızı servis edenler, yaptıkların yanına kar kalacağını, bir tek o zamanki baş destekçilerinin gümbürtüye gideceğini sanıyorlarsa çok yanılıyorlar.

bu ihaneti yapanların alayı hesap verecek, kalan ömürleri zindanlarda geçecek...
bu fuat avni denen piç, algı yönetimi denen sikimsonik terimi kullanarak akp ve türkiye düşmanlarının hayallerini canlı tutuyor. Dikkat edin sadece polis operasyonları hakkında verdiği bilgiler doğru çıkıyor. onun dışındakiler hava cıva. polis operasyonları dışında doğru çıkan bir tane tweet gösterin. yani bu piç ne yapıyor doğruların arasına bol bol yalan, dolan serpiştirerek bakın ben her şeyi bilebiliyorum, haber veriyorum havasında takılıyor. buna inanan salakları daha da salak yerine koyuyor. polis operasyon yapacaksa bunu yazar. bunun dışında bir sikim bildiği yok götverenin. milleti yalan yanlış bilgilerle kandırırken kimbilir ne keyif alıyordur boş beleş orospu evladı.
Hiç de somut olmayan tivitler. Belki de fuat avni kendini diri tutmaya çalışıyor.
(bkz: al birini vur ötekine)