1. 163.
    Büyük tiyatronun oynandığı gün.
    Kuleye çarpan uçakların içindekilerin pasaportları ve kimliklerinin gıcır gıcır bulunması en etkileyici sahneydi.
    Gökdeleni ayakta tutan çelik bloklar sıcaktan erimişti oysaki.
    4 ... atlant isten gelenadam
  2. 164.
    o günden sonra da evrende huzur kalmadı.
    2 ... rockonbaby
  3. 165.
    Mordor ve isengard kulelerinin yıkıldığı gün.
    2 ... uludag trollu
  4. 166.
    Orta okulum değişmişti. Orta 1. sınıfın ilk günüydü.
    yeni okulumdaydım.

çıkışta abim almaya gelmişti, o söylemişti. vay be 17 sene geçmiş.
    ... topuksuzz
  5. 167.
    Çok iyi hatırlıyorum, tv'den gelişmeleri izlerken 3 yaşındaki yeğenim "artık Ortadoğu'da tüm dengeler değişecek" demişti.
    8 ... ruzgara karsi yuruyen adam
  6. 168.
    hepsi bush'un suçu.
    -1 ... the blade man
  7. 169.
    israil amerikayi bombaladı demişlerdi o gün. niyeyse inanmıştık biz de.
    1 ... 0fu0
  8. 170.
    1992 yılında el kaide'ye bağlı hücrelerin yine dünya ticaret merkezi'ne bomba yüklü kamyonla gerçekleştirdiği eylemin devamı niteliğindeki terör saldırısı. 1992 yılındaki başarısız eylemi gerçekleştiren Remzi Yusuf isimli terörist, daha sonra Amerika'dan kaçıp ana vatanı pakistana yerleşiyor. Burada dünya ticaret merkezi'ni yıkma planlarını çocukluk arkadaşı'na anlatır. ilerleyen süreç içerisinde dünya ticaret merkezi'ni yıkma planlarını aşağı yukarı belirlerler. Bu ikili bu süreç içerisinde el kaide içerisinde yükselirler ve kendilerini bin ladin'e kadar duyurular. Bu ikili Pakistan'da etkili operasyonlarda yer alırlar ve daha sonra CIA bunları yavru kedi gibi enselerinden yakalar ve ABD'ye getirir.
    ikiz kuleleri yıkma planları suya mı düşer? tabiki hayır. Bu olanlardan haberdar olan remzi Yusuf'un amcası (ki kendisi bu)
    11 eylül 2001
    Bu planlardan bin ladin'e bahseder ve yıllar süren planlamalar neticesinde ki burada ciddi olarak Amerikan istihbaratının umursamazlığı neticesinde 11 Eylül saldırıları gerçekleşir.
    1 -2 ... orgazm kazim
  9. 171.
    artık baymaya başlayan, ucuz acitasyon malzemesinin doğum tarihidir.
    ... henry helmford
  10. 172.
    Babamla mesaiye kalmıştık. Yanlış yazılan kağıtların arkasına hep yaptığım gibi elimde mavi tükenmez kalem ile resimler çiziyordum. Gökkuşakları, çiçekler, kelebekler falan... sonra önümdeki minik televizyondan bir ses geldi. Küçücük bedenimle üzerine oturduğum masayı kırdığımı sanmıştım. Kafamı kaldırdığımda ikiz kulelerin yandığını gördüm.

“Babaaaaa televizyonda bir yerler yanıyor! Gel bi bak altta yazılar var çok hızlı geçiyor, okuyamıyorum ben!”

Oturup babamla film izler gibi gecenin bir yarısı o kadar insanın ölümünü, cayır cayır yanışını canlı izledik.
    1 -1 ... munia