bugün

En zor maçımız dikkat..
bir fenerbahçeli olarak kadıköy'ün milli maçlarda pek de uğurlu olmadığını düşünüyorum.

4-2 yenip elendiğimiz ama tekme tokat daldığımız isviçre maçını getiriyor hep aklıma.

arnavutluk'u da kendi sahamızda yenemezsek gitmeyelim zaten euro 2020'ye. zor maç olabilir.
şuphesiz ki arnavut dostlarimizi hoplatacagimiz mac. kimse kusura bakmasin.

stadyum: Fenerbahçe
baslama saati: 21:45
yayin: trt 1
çoğu kardeşim falan değil pezevenklerin.
arnavutların da grupta iddiası var sanırım.
zor maç.

alt ve x2 oynanabilir!
türkiyemizin gövde gösterisi yapacağı maç. en az 5 atarız diyorum arnavutluk falan rakibimiz olamaz fransa'yı handikap yapıp evine yollamış takımız açık ve net.
stres yapmazsak rahat oynarsak ne olduğunu anlamadan 3 saplayacağımız maç. ama yaparız stres.
saçmalamazsak 2-0 saçmalarsak 2-1 bitecek maçtır. her halükarda alırız yani.
aynı saatlerde oynanan izlanda - fransa maçı kadar ilgi çekmeyecek sonucu tahmin edilebilen müsabaka. inşallah saçmalayıp yine işleri zora sokmayız. nitekim önümüzde önemli fransa ve izlanda maçları var. fransa'ya herkes 0 yazsa da izlanda maçında 3 puanı söke söke almamız gerekiyor.
Mabedimizde yerimi alıp izleyeceğim maç.

Edit: görsel
görsel
hala 38 lik ırkçı,karakter yoksunu emrenin oynatildigi maçtır

kazanilsa emre kahraman olacak
kaybedilsede fatura diğerlerine kesilecek
bu gebese kimse birsey demeyecek..
(bkz: arnavut votkamla eriği çalıştır ulan)
görsel

Bekliyoruz rakibi. Alacağız inşallah.
Yeneceğiz, başka çare yok.

Başarılar milli takım.
Arnavutluk pislik yapmaya gelmiş. Evet.
Adamlar sert oynuyor.
38 lik gebeşten medet umulan milli maçtır.

ulan adam hatır gönül ilişkisiyle milli kadro kurmuş

amk bari mahalleden arkadaşlarını alsaydin şenol hoca

sanki hali sahaya adam alıyor..
emre'yi ya oyundan çıkarın ya da bastonunu verin adama.
tatsız tuzsuz yavan bir maç oynanıyor şu anda..

iki takım da karşısındaki rakibi dandik, kendilerini de dev aynasında gördüğünden alabildiğine zevksiz bir maç var sahada..
an itibariyle izlemeyi durdurduğum rezil rüsva bir maçtır. dünyada türkiye'nin konuşulduğu şu günlerde bu maçı farklı kazanıp ''biz geliyoruz'' mesajı vermeleri lazımdı. bunlar hazırlık maçından hallice oynuyolar.
bu hakan çalhanoğlu her maç sıçıyor ama her maçta ilk 11 de oynuyor anlayamıyorum.
Goooooooooooooollllll.
sonunda beeee. son dakikaların ülkesiyiz. yumurta dayanmadan halletmiyoruz işimizi bu sefer işe yaradı.
Ortalığı yıktım ya golle.
güncel Önemli Başlıklar