bugün

yine her zamanki gibi göt olmuşlardır.

https://www.instagram.com...HsA/?igshid=1glzyks2ozfh0

kapak arıyordunuz, alın işte size kapak...

görsel
simdi bu bu sözde hedef gösterdigi adamlar bir aciklama yaparsa misvak ne olacak? göt desen götten daha asagilik sifata sahipler zaten.

cumhuriyet düsmani parazitlerin cirit attigi bir yavsak yuvasi. gerici, bölücü yavsaklar!
17 aralıkta nasıl bir karikatür sunacaklar onu merak ediyorum.
Toplumu kin ve düşmanlığa, bölünmeye ve ayrışmaya iten bir karikatürdür. Tarkan, Cem Yılmaz gibi büyük sanatçıların ülkeye, gözü buzlu misvak dergisi ve yazarlarından bir milyon kat daha fazla katkısı vardır.

Toplumun seviyesini zaten biliyoruz, çok da iplemiyorum böyle saçma şeyleri, arada uğramışken yazayım dedim.

Boş bir prim çabası.
O Çişi gelen kim, onu anlayamadım?

Haaaa tamam. Hahaha

Ortadakinin elindeki kaz değil mi?

Muhahahahahaaa

Edit: put kafalar eksiliyorsunuz ama kabul edin işte çok zekice bir çalışma olmuş.
(bkz: götüm güldü ben de gülmüş sayıldım)
Misvak yazar cizerlerinin Atatürk düşmani orospu cocugu oldukları gercegini değiştirmez...
doğruya doğru yanlışa yanlış demeyi bilmezsek bizim çomar gözüyle baktığımız insanlardan hiç bir farkımız kalmaz. doğru bir noktaya değinip güzel bir karikatür yapmışlar bence. muhtemelen ilk ve son olur orası ayrı bir konu ama sırf misvak diye kötülemenin hiç alemi yok. hep beraber tek yürek olmamız gereken politik, siyasi, sosyolojik çeşitli konularda öncü olan, hassasiyetiyle gönüllerimizi kazanan halka mal olmuş kişilerin bu gibi durumlarda da aynı hassasiyeti göstermesi gerekirdi bence. şahsen bayramda atatürk fotoğrafı paylaşmayı şov olarak gören birisiyimdir ancak ünlülerin, influencerların, fenomenlerin artık ne diyorsanız bu gibi tanınmış kişilerin işi duyara götürmedikleri sürece yaptıkları paylaşımların ve açıklamaların önemini tartışılmaz görürüm.

not: recep ivedik üzerinden şahan a yüklenildiğini sanıyorum ancak diğerlerinin kim olduğunu dahi bilmiyorum.

Edit: öndeki cem yılmazmış sanırım kendisine helal olsun diyorum.
O ağaçlar vatandır asıl siktirin gidin militarizme vatan askerlikle vatan falan olmaz!
o değilde cem yılmaz'ı memelerinden tanıdığım karikatür.

tarkan'ında doksanlı yıllardaki dişleri ayrık hali. onuda oradan tanıdım bak. yeni nesil çözemez bu karikatürü.
Misvak mis gibi haklı olduğunu göstermiş. içimizdeki coniler kudurmuş pp sine koymuş onun bunun resmini ahkam kesiyor korkmuşuz da dışarı çıkmamışız böylelerine küfretsen de değmez hadi karşıma çık desem götü de yemez,Yumuşak şey.
yine dönmüş dolaşmış geziye getirmişler olayı, çünkü götünüz yanıyor, acısı dinmedi, çok korktunuz ve hala da korkuyorsunuz ya yine olursa diye.

ulan, kendi ülken içerisindeki kişisel hak ve özgürlükler için ayağa kalkan insanları, sınır dışı harekatına neden alkış tutmuyorlar diye yargılıyorsunuz.

bunların elmayla armut olduğunu anlayamıyorsunuz.

sonra çapulcu falan diye yine insanları ötekileştiriyorsunuz.

gerçekten hem beyinsiz hem ahlaksız iflah olmaz sülüklersiniz.

ülkenin ileriye gitmesindeki engel beyinsiz kitlesiniz. at gözlüğünüz var, muhakeme yeteğiniz yok.

beni rahatsız eden karikatür değil, şu derginin karikatüristlerinin zeka seviyesini zaten senelerdir biliyoruz, beni rahatsız eden sizin tutumunuz, beyinsizliğiniz, benimle aynı oksijeni tüketiyor oluşunuz.
Çapulcu tayfayı rahatsız eden karikatürdür.
yine elmayla armutu karıştırmıştır.

aptalcadır.

buna geçirdi meçirdi diyenin zeka seviyesi de ortadadır.
adamlar bu sefer haklılar.
çomarların mizah anlayışı bu kadar işte.
Lan ilk defa bir misvak karikatürünü beğendim..
güncel Önemli Başlıklar