bugün

maçtan sonra bir gazetede* "hakan geldi" diye bir başlık atılmasına sebebiyet veren maçtır.

(bkz: oha)
"keşke maçtan önce entry girseydim ulan" dediğim müsabakadır. zira maç öncesi bir arkadaşım ile beraber maç izlerken hakanın kaza ile 4 gol atması sonucu ** sabah gazetesinin spor sayfasının bugünkü* manşetinin herhangi bir gazetede yer alacağını o arkadaşıma söylemiştim.

(bkz: the lord of the)
(bkz: return of the king)

böyle deyince kimse inanmıyor tabe.. ama dedim.. vallaha.. hatta 3 günlük pizzayı ısıtıp yedik.. evet. yaptık..
ibrahim üzülmezin beni dumura uğrattığı mactır.Utanmasa kanattan stat dışına gidecek. insan bir önüne bakar.

edit:hakanda süper oynamıştır. Hakkını verelim
yok artık Hakan şükür dediğim maçtır
Hakan Şükür evinde ölmez sahada ölür teorimin en kralından kanıtıdır sen 36 yaşında bi maçta 4 gol atıyosan daha bunun 40-45'e kadar yolu vardır ,yalnız dikkat **
hakan şükür'ün iki kez hat-trick yapma şansı yakaladığı ama değerlendiremediği maçtır.hakan şükür bu maçta 6 gol atamadığı için eleştirilmelidir.
hakan şükür'ün türk spor medyasına nanik yaptığı maçtır.
hakan şükür'e bok atanlara kapak olan maç. umarım acımamıştır.
hakan şükür'ün seferi olduğu için oruç tutmadığından dolayı 4 gol attığı maç. *
ersin düzen'in "tuncay'ın uzaktan vurduğu bir şutu" anlatırken "orta şut karışımı" tarzında tuncay'ın uzaktan vurduğu top diyeceğine "tunzauuu" şeklinde bir kelime kullandığı maç.
aldığımız 3 puan ve farklı galibiyetle grupta liderlik koltuğuna oturmamızı sağlayan maçtır.
allahım bu hakan ne balık bi adam dedirten maç. fatih tekke veya halil veya vs ile oynansa 132-0 bitme ihtimali olan maç.
milli takımın farklı galibiyeti ile biten bir maçtır. orta sahamızın uyumlu ve seri halde rakibin üzerine gittiği ve o alanda görevli olan futbolcuların çok iyi oynadığı maç. geriye sadece gol atmak kalmıştı saolsun hakan şükür suskunluğunu bozarak takımın ithiyacı olan golleri attı. tuncay' ın da güzel oyunu ve attığı gol ile maçın skoru belirlenmiş oldu. böyle bir skoru uzun zamandır milli takım maçlarında görmemiştik. iyi oldu. darısı diğer maçların başına*
hakanın bir sene boyunca kendine yetecek kadar gol attigi mactir *
(bkz: kral kral kral kral)
hakan için iftar vaktidir.
hakan şükür ün milli formayla 50. gole ulaştığı maçtır.
hakan şükür,81.dakikada yerini halil altıntopa bırakmıştır...
(bkz: hakan sukur un patlaması)
ilk 35 dakikasında gerilen babama "boş ver ya nasıl olsa ezeriz" derken bile bu kadar gol olacağını tahmin etmemiştim. Sakaryalı hemşehrilerimin coştuğu maç. Bir de sanırım protokole kırmızı pasaportlu amigoları sokmuşlar. Allah razı olsun.
(bkz: gole beş kala hakan şükür)
harbiden taraftar baskısı oluşuyor mu diye iyiden iyiye düşündüren maç.

(bkz: bjkli futbolcuların mağlubiyetleri taraftar baskısına yorması)
(bkz: milli takımın çoşması)
(bkz: hakan şükür ün bir maçta 4 gol atması)
hakan şükür 4.golünü attı(5-0)
çok kafa maç olmaktadır ..
hakan sukurun gol orucunu açtığı maç
kendisinin 4, milli takımımızın 5. golünü attı
güncel Önemli Başlıklar