1. 1.
  milli takımımızın cezası nedeniyle frankfurt'ta oynayacağı 2008 avrupa futbol şampiyonası gruptan çıkma mücadelesinin 3. maçı.
  8 -4 ... salca
 2. 2.
  moldova'lı güzel kızların hatrına milli takımımızdan moldova'yı fazla hırpalamamasını rica ettiğim maçtır. hatta mümkünse lütfen berabere kalalım.
  3 -4 ... gmail notifier
 3. 3.
  Avrupa maçlarında güvenebileceğim tek takım olan milli takımın bu maçta kesinlikle farkla ayrılacağını düşünüyorum ki eğer bu maçı kazanamazsa hiç çıkmasın gruptan daha iyi.
  [ ]http://www.ntvmsnbc.com/m...et/anket.asp?GroupID=32[/ ]
  2 -2 ... fberkg
 4. 4.
  bu maçıda alırsak gruptan çıkma şansımızın iyiden iyiye yükseleceği puanı alan tarafın biz olacağına inandığım maç.
  2 -1 ... kel kör kirpi
 5. 5.
  karton taraftarların 132 desibellik ses rekorunu*kırmasını beklediğimiz maçtır.

  (bkz: mukavvamız yeter)

  (bkz: hepimiz kartonuz)
  11 -1 ... peyderpey
 6. 6.
  ümit karan oynarsa atacak.
  1 -6 ... tsigalko
 7. 7.
  11 oyuncumuzun da gol atabileceği kolaylıkta olan fakat sidik zoruyla kazanacağımıza inandığım, seyircisiz oynayacağımız için zevksiz geçecek maç.
  2 -1 ... bill of exchange
 8. 8.
  ilk devrede gol olmayacak, muhtemelen berabere bitecek müsabakadır..niye ki, moldovatakımı çok kapalı oynayan ve bu savunma anlayışını yıllardır uygulayan bir ekip. bizim ise bu savunmayı aşamadığımız aşikar,hakan şükürün oynaması daha doğrusu iyi oynaması sonucu lehimize çevirebileceğimiz karşılaşmadır.
  1 ... serander
 9. 9.
  türkiye a milli futbol takımının zorlanmadan geçeceği, geçmesi gereken, çok gollü olacağı tahmini yapılan, izlenesi maç. milli takıma başarılar diliyoruz. tabii tribündeki israil taraftarlarına da. **
  2 -1 ... derberker
 10. 10.
  klasik bir rus ekolu olan moldova takımı kapanıp kontra ataklarla gol aramaya çalışacaktır. daha onceki maçlarımızdada bizi epeyce zorlamışlardı. muhtemelen gol veya goller biraz gecikecektir ama sonucta yenme ihtimalimizin cok yuksek olduğu tek kale maç.
  1 ... josse