bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. ?.
    11 dakika önce söylediğini unutsa sıkıntı olurdu belki ama 11 dakika sonra söyleyeceğini unutması insanlık halidir.

Başkanlık sistemi yıllar önce söylediği gibi hep aklındadır ama demokratik sistemlerde liderlerin her aklına gelenin uygulanamayacağını bilecek olgunlukta olduğu için, bu meseleyi anayasa yapım sürecine tehir etmiştir.
    1 -2 ... endoplazmik radikalim
  2. ?.
    tanım*: t.c. başbakanı.

--spoiler--
    süleyman, kovuldun.
    --spoiler--

başbakan'ın tutarsızlığını geçtim efendim. alışıldık şeyler bunlar. ancak şu söz, "sülayman kovuldun." sözlü çok anlamlı. işte türkiye'nin geldiği son nokta, ileri demokrasi bu. doğru söyleyeni dokuz köy misali..

çok basit geliyor ancak adam; yandaş, yalaka, satılık olmadığı için canlı yayında işinden oldu. işini kaybetti. belki şu anda gelecek ayı nasıl geçireceğini, 2 katına çıkan faturaları nasıl ödeyeceğini, çocuğunun okul masraflarını nasıl karşılayacağını düşünüyor. artan işsizlik oranını, nasıl iş bulacağını düşünüyor. "hakkını arasın alla alla." demek dile kolay. "ileri demekrasi" buna izin vermiyor. sosyal devlet bu değil, demokrasi bu değil, bunun adı "badem bıyık faşizmi"

empati ne güzel şey, empati..
    3 -1 ... bizim bir arkadas
  3. ?.
    bir arkadaşım bahsi geçen konuşmanın videosunu izledikten sonra "aynı şey sorulmadı ki" dedi. ne desem boş, zira ben ne söylesem o kendine göre bir kılıf uydurup öyle anlayacak.
    4 -1 ... lilithin torunu
  4. ?.
    25 saniye sonra inkar edenden daha akıllıdır. (bkz: yök) (bkz: bedelli askerlik)
    1 -1 ... metacortex
  5. ?.
    (bkz: memleketin anasini aglatanlar)
    (bkz: memleketin durumu)
    ... futurefallen
  6. ?.
    (bkz: çark etmek)
    ... korkma hadi konus
  7. ?.
    (bkz: durmak yok dönmeye devam)
    1 ... mqkina
  8. ?.
    unutmamıştır o.
    ... beatleboy
  9. 16777215.
    (bkz: vurmayın adam öldü).
    (bkz: tövbe bir daha).
    ... saab 9 5 aero
  10. 0.
    lefter in kaleci olmadığına bilen başbakandır. aynı başbakan van gölüne de göl der deniz değil.
    ... frekans