bugün

a grubu son maçı.
mpabbe'nin hattrick yapacağı maç.
grubun gurur kaynağımız olan galatasaray açısından en zor maçı. biz ve onlar aynı yerdeyiz. imkansız yoktur, galatasaray vardır.
şimdiden çerez stoğu yapmaya başladığım maç. maç o kadar keyifli olur ki tekrarını izleriz açık ve net.
Emre mor ne büyük bir futbolcuymuş, gördüğümüz maç.
Olsa da izlesek maçı..

gs'nin avrupa maçlarından aldığım hazzı derbi maçlardan alamıyorum. Şöyle kral bir cafe'de önceden yer ayıttırmaya bile gerek kalmadan gidip en önde yer buluyorum mesela. Sonra güzel bir yemek ve üzerine karamel machiato.. arkasından da şakır şakır goller geldimi.. gel keyfim gel..

Gel 11 aralık gel.
Alt üst olur bu maç.
Dürüst olmak gerekirse yenilmesini istemem, ancak real madrid maçı gibi olacaksa 9 fark olsun
Not: pascalspor
Tuzla maçı ölçü olmaz.
Psg nin orantısız güç kullanacağını sanmam. 4 atıp bırakacaklardır.
Bir Galatasaraylı olarak söylüyorum maçı yayınlacak olan kuruluş ekranın sol üst köşesine +18 ibaresi koymalı. Son yılların en rezil Galatasaray’ını izliyoruz çünkü.
tuzlaspor karşısında şanssızdı galatasaray. tek kale oynamalarına rağmen 10 kişi kalmış tuzla'dan 2 yediler. ama çok iyi mücadele ettiler. özellikle selçuk inan, emre mor, oyuna sonradan giren belhanda çok iyi oynadılar. ama olur böyle kazalar. her takım, 10 kişi kalmış 4. lig takımından kendi evinde 2 yiyebilir gayet normal.

psg maçında galatasary'ın daha derli toplu oynayacağını düşünüyorum. sonuçta elenmiş olsalar da prestij maçı. psg zaten lider çıkmayı garantilemiş. fazla kasmayacaklarını hesap edersek, en fazla 7-0 falan biter. daha üstünü beklemek hayal bence.
Fazla gol olmaz. 1-0 ya da 2-0 en fazla. Psg zaten gruptan lider çıkmayı garantiledi, fazla asılmaz.
Prestij maçı olacaktır.
büyük cinselliğin döneceği maç olacaktır. eğriye eğri doğruya doğru şimdi.
Burada abartıldığı kadar büyük bir farkla biteceğini sanmıyorum. Göt olursam editlerim.
avrupa fa.. aslanımız son 35 maçta 2 yenilgi almış, bayrağımızı gururla dalgalandırmıştır. aynısını yine yapacaktır.
11-0 falan bitebilir.
haydi fransızlar. acımayın.

görsel
Psg'nin acımayıp koyup geçeceği maç olacaktır. Şampiyonlar liginde maçlar masa başında kazanılmıyor. Terim ve avaneleri basın toplantısından başlamış ağlamaya.
Psg yener 7+ olur kg yok triple bahsi çekici duruyor.
Yarın maçı aynen şu şekilde ;

görsel

izleyeceğim.

Not:Bu foto real madrid maçı esnasında, tahmini, durum 5-0 iken çekilmiştir.
3-0 bitecek maç.
4-1 bitti bile maç sonu görüşürüz.
fatihterim 6yerim; basın toplantısında ağlıyor yine. tr de 9 kişilik rizeyi kayseriyi paramparça eden kral psg den neden korkuyor anlamış değilim.
çek oradan bi rize, galatasaray penaltı kullanacak.

bir de utanmadan şampiyonlar liginde masada değil sahada kazanılıyor demiş. ha yani ligde masada kazandığını kabul ediyorsunuz.
peşin peşin yazıyorum psg en az 4 atacak .
muhtemelen yine 5 6 farkli bir maç olabilir.