1. 82.
    lan bu nasıl son 16? 2.'ler grubu ile 1.'ler arasında zerre fark yok. * neyse beşiktaşıma bayern münich veya real madrid gelsin de şu şımarıklık bitsin artık. direkt eleneceklerini anlasınlar da lige asılsınlar. beş kuruşluk top oyanamayan rakiplerinin arkasında 4. olmak sadece şımarıklıktır. zira bu sezon gelecek şampiyonluk diğerlerinden çok önemli.
    3 -2 ... power supply
  2. 83.
    Bir Beşiktaşlı olarak Bayern'i istiyorum bir an evvel elenelim de lige odaklanalım benim için lig daha önemli Avrupa'dan bir tur daha geçersek bu takım ligi ilk 3'te bitiremez .
    5 -1 ... serpico81
  3. 84.
    kalbimizin real madrid, juventus veya bayern dediği kura. yok mu şöyle bir 8 daha çakacak?
    4 -3 ... forza antalyaspor
  4. 85.
    Hastanede olacağım için göremiyeceğim umarım psg çıkar ama f.orman ın artistlikleri son bulsun istediğim için r.madrid çıksın da isterim görsün tedirginlermiymiş. Ahahahahhahah

Edit: 28 şampiyonluğu olan kulübün taraftarıyım senin ilk defa gruptan çıktığın bu ligde takımım ben doğmadan önce çıkmıştır . iyi günler.

Edit: son yazdığım abartıymış 96 da sonuncu olmuşuz ama grupta bayer lyon falan var bunlar beşiktaşa 15 15 atardı 90larda.
    2 -6 ... marvoloriddle
  5. 86.
    gönlümden güzel bir takımın çıkacağı geçiyor. güzel maçlar izleyebileceğimiz kura. bu arada bu takımlardan 8 yemek başak şehirden 5 yemekten iyidir.
    1 ... derste sozluge uye olan yazar
  6. 87.
    Aklına soktuğumun salağına bak ya, Psg çıkmayacak çünkü onlar da bizim gibi grubu lider bitirdi. Sen alışkın değilsindir tabi böyle şeylere.
    1 -1 ... the heartkiller
  7. 88.
    beşiktaş'a en baba rakibin çıkmasını dilediğim kura.
    1 -2 ... orgazm kazim
  8. 89.
    liseli kardeşlerim hatırlamaz. beşiktaş zamanında barcelona'ya 3 sallamış takım lan. inanın. gerisi gelir.
    ... 0dan100e
  9. 90.
    Bjk yi çeyrek finale taşıyacak takımı belirleyen kura çekimidir. Avrupada hiç değilse kardeş olalım ve türk bayrağı altında birleşelim. Ben hatırlıyorum çocukken bir chealse çeyrek finalimiz vardı yıllar önce ve maçı kafede izliyorduk. Orda sadece fb değil gs, bjk hatta ts formalı insanlar vardı ve deivid gol attığında hep bir ağızdan sevinmişti millet, havalara uçmuştu. Çok samimi bir ortamdı. O zamanlar türkiye kardeşti. Ne oldu da böyle birbirimize düştük. Toplanın ve birleşin ey türk milleti! Siz birbiriniz olmadan hiçsiniz.
    1 -2 ... ebu agnostik
  10. 91.
    basel, porto, shaktar, sevilla.
    bunlardan biri çıkarsa bjk yoluna devam edebilir.

yarı final o kadar uzak değil. yakışır.

bir galatasaylı olarak bunu temenni ediyorum.

not: olmazsa bunun uefa' da var.
    az önce bir yazar uyardı, uefa' ya gidilmiyormuş.
    üzüldüm.
    ... eratosthenes