1. 1.
    Süper lig 15. Hafta kapanış karşılaşması. 2 vasat takım arasında oynanacak olan maç.
    2 -2 ... dirilis yarinlara kaldi
  2. 2.
    berabere bitsin maçı. konya yenerse 1 sıra daha gerileyeceğiz.
    2 -1 ... forza antalyaspor
  3. 3.
    Konyaspor'un 2 farklı galip geleceği maç.

Goller: fofana ve milosevich'ten gelir.
    ... muhendis tarihci
  4. 4.
    2,5 alt bitmesi yüksek ihtimal olan maç.

risk alınmak isteniyorsa ms0 da girilebilir.
    1 ... kartalatt
  5. 5.
    konyasporun 2-0 kazandığı maç.

2.5 alt tahminim tuttu. vay amk.
    1 -1 ... kartalatt
  6. 6.
    Karagölün ligden düştüğü maç.
    Tudor olsa şimdi 5.ydiler
    1 ... hakan yavas
  7. 7.
    Konyaspor vasat demiş yazarın teki.
    2yıldır uefada olan bi takıma bunu demek bilmem akıl karı mıdır?
    Ligi3. Bitirmiş, ziraat almış, süper kupayı almış ki bunları yaparken bütçesi oldukça dardı.
    Şimdi biri çıkar devlet destekli takım der.
    Evet kardeşim haklısın milletvekilleri işi gücü bıraktı iddia oynuyorlar.
    3 -2 ... rosadolujoe
  8. 8.
    Konyali olarak diyorum evet konyaspor vasat takım. Bu takimın 2 yildır uefada olma sebebi aykut kocamandır. Ayrica gecen 2 sezonda bajic, traore, rangelov gibi kaliteli oyuncular vardı. Bu sezon e bir sürü sokakta saat satanlardan secilen zenciler var. Ayrıca 2 sezonda bir sürü para geldi ama adam gibi topcu alinmadı. Yonetimsel sıkıntılarda var yani. Bu sene küme düsmez insallah konyaspor.
    1 ... riveros
  9. 9.
    Öncelikle traore 2 sezon önce kiralık gelmişti ve gecen sezon yoktu.
    ikinci olarak sokakta saat satıyor denilen zencilere manyama güney afrikada üç kez üst üste yılın futbolcusu seçildi, fofanayı anlatmama gerek yok evouna dortmund çıkışlı, ezekiel 5 milyon euro bonservis katar ligine gitti, moke ve ezeyi anlarım ikisi kalitesiz.
    Aykut kocaman iyidir fakat nezlimde mra her zaman daha öndedir. Fakat yönetim adama şans vereceğine kovdu.
    Yönetimin acilen kurala gitmesi gerek. Katılıyorum
    3 ... rosadolujoe
  10. 10.
    Şimdi yukarıdaki arkadaşın kendi görüsü saygı duyuyorum. Ama mustafa resit akcay aykut kocamandan nasıl önde onu anlamadım. Ayrıca bajic, rangelov, vukovic, alban meha gibi topcularla bu sezonki yabancilarin kalitesi karsilastirilamaz. Güney afrikada yilin topcusu secilmiş ama guney afrika yani. Benim kızdigim avrupaya katilim, kazanılan kupalar falan derken bir sürü para geldi. Bu paralarla pekala kaliteli kadro olusturulabilirdi. Ne diyelim insallah küme düsmez asagi siralardan bir an önce kurtulur.
    ... riveros