1. 1.
    saatler kalmıştır. gelmiş geçmiş en kolay şampiyonlar ligi grubundan siktiri yemek üzereler.

şimdi gelir kümeye düşüyorsunuz'cular. he yaram he.
    12 -13 ... aslolan fenerbahce dir
  2. 2.
    En azından puan alarak sktiri yedik.
    9 -2 ... flat head
  3. 3.
    iddaa 'da handikaplı porto galibiyetine verilen oran nedir? evi arabıyı satıp basacam da.
    1 -3 ... judas
  4. 4.
    görülebildiği kadarı ile galatasaraylıları pek ilgilendirmemektedir. dün bugün takip ediyorum sürekli fenerbahçe başlıklarında geziyorlar. ne rize maçını konuşan var ne porto maçını. sadece sözlükte de değil. sabahtan beri bana düşme esprileri yapan hasta galatasaraylı mesai arkadaşıma 1 saat önce "akşam maçı izleyecen mi la" diye sordum vallahi billahi "ne maçı" dedi. adamlar olaylardan koptu iyice ne güzel "üzerimize oynanan oyunlar var tüm ülke birleşmiş bize karşı" diye avunuyorlardı ama üst üste bu kadar mağlubiyet olunca ondan da vazgeçtiler gene tek dertleri bizim takımın durumu oldu.
    4 -8 ... mel mel bakan gibson
  5. 5.
    Artık sarmayan boru. O kadar alıştık ki galatasaray a boru döşenmesine keyif vermiyor artık.
    3 -3 ... frekans
  6. 6.
    (bkz: gazprom boru hattı)
    4 -4 ... invader23
  7. 7.
    küme esprisi yapan bi dalyarak çıktı. yukarıda yazmıştım zaten. be am salağı bu akhisar size de 3 tane döşedi. en alttaki rize'yi biz de siz de yenemediniz. sanki kendileri çok matah amk. akşamki boruyu düşünün siz.
    4 -1 ... aslolan fenerbahce dir
  8. 8.
    doğru borudur. ben de aynı fikirdeyim karşim.

bu arada, ptt 1. ligde başarılar dilerim.
    8 -1 ... saldirayterk
  9. 9.
    terbiyesizleşmeyin. siz bu ülkenin ekmeğini yiyip nasıl olurda bu ülkenin takımına saygısızca laf edersiniz başlığı açan vatan haini ve destekçileri.
    5 -2 ... autocadd0584
  10. 10.
    yaklaşık 3.5 4m ye tekabul eden inşaat borusu da diyebilirz.
    ... desii