1. 1.
  Rus haber ajansı Tass, Rusya’nın başkenti Moskova’daki Domodedovo Havaalanı’ndan kalkan ve 71 kişiyi taşıyan uçağın radardan kaybolduğunu duyurdu.
  11 02 2108 rusya da yolcu uçağı nın düşmesi
  Interfax haber ajansı ise uçağın Moskova’da düştüğünü duyurdu.
  ... atechso
 2. 2.
  Bundan 2sene önce ışidliler ve osocular uçagımızı düşürdü bahanesiyle suriyeye girmişlerdi. (bkz: Neden artık hep en şeytani düşüncelere sevkediliyoz) başları sağolsun inşallah kurtulan vardır ve inşallah terör saldırısı değildir ama tam şimdi suriye bu kadar kızışmışken rus uçağı düşmesi beni terör olabilir düşüncesine sürüyor.
  ... hercool
 3. 3.
  piilotaj hatası diye üstün körü geçiştirilen kıyım...görgü tanıklarına göre uçak tee havdayken alev topuna dönmüş zate.amk malları şu elektronik sistemleri bi üretmediniz gitti.yahudinin uçağanı vurursan anı.ı b ellerler.istediği kadar pahalıya mal olsun rusya işlemci üretmeden o uçağan kara kutusunu kendi üretmeden hiç bi b.k yiyemez şu dünyada.pilotmu yaktı uçağa amk .
  not:6 ay içinde rusyay taşınacak biri olarak rusyda sikesen uçağa binmem,net...
  not:elektronik ekipmanı kendi üretselerde amerika o uçağa düşürürdü terörle vs.ama nasıl düştünü anlarlardı.ona göre karşılık verirlerdi.şimdi teknik arıza yada pilot diyecekler.ruslarda az onur vfarsa bi yahudi yolcu uçağa düşürsünler.yoksada siktirp olup gitsinler suriyeden.uçakları kalmayacak bu gidişle...
  ... porno izlemeyen ergen