1. 1.
  Amerikalı 103 yaşındaki Dorothy Pollack, koronavirüs salgını nedeniyle 4 aydır kaldığı bakımevinden çıktıktan sonraki ilk işi dövme yaptırmak olmuş.

  103 yaşında dövme yaptıran kadın
  103 yaşında dövme yaptıran kadın
  103 yaşında dövme yaptıran kadın

  https://odatv4.com/103-ya...eciye-gitti-11082011.html
  -1 ... chance boudreaux
 2. 2.
  gereksiz bir eylemdir. tabi herkesin kendi fikri.
  ... zeytingozlum
 3. 3.
  iyi yapmış ne diyelim 103 yaşındaki ninemize.
  ... golatanslimani
 4. 4.
  103 yaşında ne gerek var ki zaten ömrün tükenmek üzre o kırışık derilerde iğrenç durur zaten.
  4 -8 ... yazar cizer34
 5. 5.
  Yaşın hiçbir öneminin olmadığını gösterir bizlere. Gelecekte ki ben olabilir o kadın.
  ... anaconde
 6. 6.
  Nenem sen tam bir çılgınsın.
  6 -1 ... uzay muhtari
 7. 7.
  Ortalama yaşı 20 olan ibişler doluşmuş hemen. Yok o yaşta ne yapacakmış yok zaten ölmesine az kalmışmış. Kim kısa bir süre içinde öleceğini düşünerek yaşıyor? Bu şekilde kimse yaşayamaz. Kadın da yaşadığı sürece hayata pozitif bakmaya ve keyif almaya çalışıyor. Sizin götü boklu nineleriniz gibi yaşlanıp kendini evine kapatarak göt korkusuyla ibadet etmiyor. Gerçi 40 yaşına gelir gelmez emeklilik hayalleri kuran embesil bir millete bunları anlatamazsın ya neyse...
  3 -3 ... ungoliant
 8. 8.
  mezarlığa renk katmak istemiş.
  ... masklavi
 9. 9.
  Helal sana ninem.
  -1 ... sahibinden
 10. 10.
  yaşı dolayısıyla ölümün yakın olduğunun bilincinde olan kadının salgın günlerinde bu gerçekle iyice yüzleşmesi halinde yapmaya karar verdiği eylemdir.

  bence çok tatlı. hepimize ilham olmalı. zira ölüm düşeğindeki yaşlılara tek tek sormuşlar "pişmanlıklarınız var mı" diye. hiçbiri yaptığı bi şeyden dolayı pişman olduğunu söylememiş. hepsi yapamadıkları şeylerden pişman olduklarını söylemiş.

  dün 94 yaşındaki teyzenin doğum günü videosunu izledim. happy birthday şarkısını söyledikten sonra kadın "thank you very much. i hope this is my last" diyor. ölmek istiyor. o kadının aksine bu bana ilham oldu şahsen.

  "mezarlığa renk katmak istemiş" gibi saçma sapan entrylere gülmektense bu kadına bakınız, ertelemenin nelere mal olacağını görünüz. her şeye rağmen yaşama istencinin gücünü farkediniz.

  sözüm bu dünyayı boşverip öteki dünya için çabalayan müminlere değil. sizler kuşa bakıp "rabbim ne güzel yaratmış" diyin, her gece uyumadan önce "yattım allah kaldır beni nur içine daldır beni" diyin. dövme de neymiş şarap akan nehirler, sınırsız bakireler varken. bi an önce ölmeyi dileyin bence.
  3 -2 ... miss stoner