1. 1.
  birbirinden haylaz ve eşkiya kılıklı 101 adet dalmaçyalı köpek, onların sahipleri ve o köpekleri ele geçirmek isteyen cadı kılıklı bir kadının öyküsünü anlatan film.
  ... asiti kaçmış kola
 2. 2.
  101 tane siyah-beyaz puantiyeLi köpekLerin oraya buraya koşuşturmasını konu aLan fiLm.. köpekLer siyah-beyaz oLmasaydı katLanamazdım fiLme.. renkLere dua etsinLer.. *
  1 ... tucimania
 3. 3.
  Dodie Smith' in yazdığı öykü.
  ... warmth of winter
 4. 4.
  101 tane köpek içinden sadece bir kısmının öne çıktığı eserdir.
  ... venividivici
 5. 5.
  çocukluğumda * çok gitmek istediğim annemin göndermediği filmdir.* 101 tane puantiyeli köpeğin hikayesi anlatılmaktadır.
  1 ... pompei muftusu
 6. 6.
  ben çok küçükken vcd'ler ilk çıktığı zamanlarda biz de bir tane aldık ve babam "101 dalmaçyalı: londra macerası" çizgfilmini getirmişti. tabi o zamanlar ilk kez görüyorum vcd falan. gece çizgifilm izlemek falan nerde o zamanlar? hergün bir kere izlerdim aynı çizgfilmi. defalarca, defalarca ve defalarca. onlarca kez izledim, yüzlerce kez izledim. her gelene izlettim. bugün tesadüf eseri çizgifilmi buldum ve izlemeye karar verdim. aradan en az 10-15 yıl geçmesine rağmen bugün hala geçen şarkının bile sözlerini ezbere biliyor olmam gerçekten çok şaşırtıcı. çocukluğumun çizgifilmi diyebilirim.
  ... bosol bosol bobosov
 7. 7.
  aralarından sadece 3-5 tanesi akıllıydı hatırladığım kadarıyla.

  (bkz: 101 dalmatian)
  ... jarrus
 8. 8.
  Sinemada izlediğim ikinci film. Bilirsiniz işte ilki Aslan kraldı.
  1 ... aksi adam
 9. 9.
  Kendimi sürekli 'ben acıktım anne' diyen dalmaçyalının yerine koyduğum çizgi film.
  ... zaruri
 10. 10.
  A101 dalmacyali diye okudum.
  ... hanimefendi zuleyha