bugün

nisan'ın ilk haftasına kadar beklenirse general mobile 5 plus harika özelliklerle geliyor. fiyat 1000 lira altında olması bekleniyor.

asus zenfone selfie özellikler açısından general mobile 5 plus'la neredeyse aynı özellikler + müthiş ön kamerayla geliyor. 1000 liraya çok iyi bir seçenek.

1-2 sene önce çıkmış ama hala taş gibi olan xiaomi mi4 de iş yapar.

şu an en mantıklı tercihler bunlar olur. birkaç tane daha seçenek sunmak gerekirse, batarya ve orta düzey performans tarafında huawei ascend g7 düşünülebilir. batarya benim pek umrumda değil performansı üst düzey olsun ama fiyatı 1000 lirayı geçmesin isteniyorsa lenovo vibe x2.

casper via m1 900 tl'lik fiyatı ve özellikleriyle göz dolduruyor.

sony m4 aqua da gayet stabil ve performanslı bir model ama türkiye'de 8 gb hafızalı modelleri olduğu için bulaşmamakta fayda var. zira sistem 5.5 gb'ı kendi harcıyor.

olabilecek en düşük fiyata en performanslı ürünler isteniyorsa

lenovo p70 = 700 tl
general mobile 4g = 700 tl
asus zenfone 2 laser 5.0 = 700-730 tl
lenovo s60 = 740 tl
meizu m2 note = 750-800
ikinci el iPhone 5s.
0:00 0:13

1000 liraya telefon mu?
asus zenfone 6 alınabilir.
LG G3 alınabilir.
nokia 3310.

bu entry lazimdi.
öyle çok kaliteli fotolar çekeceğim diye bir takıntın yoksa (bkz: android one general mobile 4g). 1000 tl bile değil namussuz ama kıyaslamak gerekirse benim lg g4 den daha iyi bir android kullanımı var. hep diyorum keşke o os'yi ben kendi telefonumda kullanabilsem.
Asus zenfone 2.
Xiaomi mi 3.

Sirtin yere gelmez.
lenovo p70 alın gitsin. Kalan paraya da ne yapıyorsanız yapın.
Bence alma. iphone 6s olmadıktan sonra verme o parayı öbür telefonlara hepsi çöp. O parayka git daha güzel bir şeyler yap. Ya da iphone için para biriktir. Ya da iphone al illa son model olmasına gerek yok.
Pis fakirler.
Gm 5 plus. Net.
(bkz: sony xperia z1) cidden bu fiyata göre iyi bir kamerası var .ayrıca su geçirmiyor ve hızlı.samsungun üst modelleri dışında almayın, paranıza yazık edersiniz.Ha bide gm5 var.
yoktur. alırsın 1000 tl ye 8 gb lık telefon 5 ay sonra değiştirmek istersin.

telefon 2000 tl den aşağı yok.
Vestel Venus v3 5070 güzeldir, hoştur, yerlidir, bizimdir.
day mobile e71 cihazından 16 tane alınır, üzerine de 40 lira kalır.

http://urun.gittigidiyor....scxid=14489-145818-2357-0
lenovo p7 dir.
TüRk markalarından kesinlikle kaçılmalıdır lenovo iyidir fakat kamera berbattır tabii.
o fiyata bi canavar istiyorsan asus' a bakacaksın. helede geliştirime ve türevi konularla alakalı birisi için nimet gibi bir telefon.
ikinci el de olsa merak edilendir.
Bilenler yazıversin.
ikinci el xiaomi note 7 yurtdışı.
güncel Önemli Başlıklar