bugün

Aynen oyledir bizim kavmimiz osmanlılar yani türkler tamamen tarih kitaplarinda kalmiş yok oldumuşuz. Çinler halaa kendi dili kulturu alfabesi ruslar kezaa oyle peki dunyayi yöneten yahudiler hala ibranice kullaniyor bizim yokolduğumuz gün gibi ortada kimse osmanliydi islamdi hilayesi anlatmasin tarih bizi unuttu biz avrupaya özenen yokolmuş bir kavimiz.
(bkz: arapcayı kendi dili sanmak)
aşırı ideolojinin insanı aptallıştırdığını gösteren iddian. osmanlı öncesi nerdeydi o türkler ve hangi harfi kullanırlardı? bunun sonucu gerçek bulunacaktır.
bizim kavimlerimiz osmanlılar yani türkler den sonrasını okumadım.
zira türk dediğin arap boyunduruğu altına girmekten gurur duymaz.

bir gün herkes osmanlıdan başka türk kavimlerinin devletlerinin olduğunu ve bu kavimlerin türkçe konuştuğunu half devriminin diğer türk devletleriyle ortak bir payda da buluşabilmek amacıyla yapıldığını .
ama diğer türklere rusların baskılarıyla tekrar kiril alfabesine geçiş yaptırıldıklarını ve yine ortak bir payda da buluşamadığımız gerçeğini öğrenecek ve cehaletten asıl o zaman kurtulacak buna inanıyorum.

ayrıca halkın yüzde doksanı osmanlıcayı yani osmanlı saraylısının entellektüel akımını bilmemekteydi.
bugünün türkiyesinde rusça neyse . osmanlı zamanında arapça da odur.

düşün ki bugün biz ingilizce dersi alıyoruz ingilizce öğreniyoruz...

torunlarımın yarın atalarımın dili ingilizcedir. ingiizce bizim ana dilimizdir.
atalarımızın kitaplarını okuyamıyoruz
diye atılıp salak saçma konuşan gerizekalılar olmasından haz etmezdim.

fars arap olmayanlar üzerine alınsın.
halüsinatif madde bağımlılığı belirtisine işaret iddiadır.

bu yazdıklarını mısır koçanı hocan duysa banyo terliğiyle kovalar seni. o bile bu kadar büyük sıçıp, saçmalamıyor.
Böyle de zeki artıkları kalmıştır.
(bkz: mal beyani)
gokturkler kim lan dalyarak gokturk alfabesi neymis selcuklular hunlar uygurlar kimdir bi bak hele.
güncel Önemli Başlıklar