1. 1.
    neye göre enayi?
    sen 5 liraya aldığın kulaklıkla tek ses alırken ben müzikteki en ince synth'ya kadar duyabiliyorum o 100 liralık kulaklıkla. beynime beynime işliyor.
    4 ... trance8
  2. 2.
    870 tlye aldığım beats x kulakiçi kulaklıklara tek atar. 100 liralıklarda yetmiyor, bozuluyor.
    1 -5 ... bay yay
  3. 3.
    Kulağı değerlidir.
    4 -1 ... damdakimaymun
  4. 4.
    saçma bir başlık olmuş. pazarda 5 lıraya satılan kulaklık da ses veriyor 5000 liralık kulaklık da ses veriyor temelde ama ses kalitesi önemli. müzik dinlerken zevk almak istiyorsan paraya kıyman gerekiyor.

bende şehir içi ulaşımlarda yanıma aldığım iphone kulaklıgım var. fiyatını bilmiyorum bunun.

şehir dışı uzak yolculuklarda kullanmak için jbl t450bt var. önceden ucuza almıştım suan 300 lira falan olması gerekiyor.

pc de oyun oynamak için ise logitech g933 var. suan 1500 lira ortalama piyasası var.

hepsi beni tatmin edecek kadar ses vermiyor.

bunları alırken kendimi hiç enayi gibi hissetmedim. gel sen bi g933 ile müzik dinle ve oyun oyna da aslında hayatın ne kadar renkli oldugunu gör.
    1 ... kitap okuyamayan insan
  5. 5.
    serdar ortaç'ın yeni albümünü bekleyenlerin savunduğu iddia.
    tabii ben de öyle müzikler dinlesem kulaklığa 100 lira vermem.
    2 ... alfa laval
  6. 6.
    Hangi yıldan entry giriyorsunuz? 60 liraya aldığım mikrofonsuz, tuşsuz kıçı kırık kulakiçi kulaklık bile 150 tl olmuş. kötünün iyisini tercih etmiş kişidir. Kulağı değerli falan değildir.
    ... lorne malvo
  7. 7.
    stüdyoda ses kayıt takibi için referans kulaklığı alıyor olabilir.

gerçi bu amaçla üretilmiş kulaklıklar için 100 tl az bile. çünkü bu tür kulaklıkların iyilerinin fiyatı 250-300 tl'den başlıyor.
    ... oglan midir adam midir bilemem