bugün

https://twitter.com/RT_Er...tatus/1025365373359730688

ilgili video yukarıdadır.
içinde üretim olmayan, kanal istanbul, millet bahçeleri gibi yandaşa para kazandıran projeler içeren pragramdır.
Fabrika, üretim ekonomisi yok.

Yine inşaat, yandaşı zengin etme projeleri mevcut.

Tl değer kaybetmeye devam edecek, ekonomi falan umurlarında değil belli ki.

Not: ytd.
Özet geçeyim.
" Herşeyi sattık bu duruma geldik. Satacak birşey kalmadı. Artık yastık altlarındakileri satacağız. Kurtulduk kurtulduk yoksa işimiz zor. "
bari 100 gün daha susun, allah büyük programıdır.
2023 e kadar böyle 100 - 100 uyutacağız 2023 de yaşıyor olursak allah kerim temalı programdır. seçimden önce vaad edilen hiçbir şey yapılmadığı gibi üstüne binlerce insan kapatılan işletmelerle mağdur edildi. doları 4 lira altına indireceğiz dediler 5 lira üstüne çıktı. enflasyonu dizginleyeceğiz dediler zam üstüne zam yağıyor elektriğinden doğalgazına benzininden gıda ürünlerine kadar.

referandumdan hemen sonra terör tamamen bitecekti referandumu bırak üstüne bir de seçim geçirdik ama terör hala son sürat devam ediyor. onu yapacağız bunu yapacağız dediler dediklerinin tamamen tersi şeyleri yaptılar. üstelik bunları başrolde damat olmak üzere ekranların karşısında sırıta sırıta yapıyorlar dalga geçer gibi. vallahi bu akp partisini ve fanatik olan seçmenini zerrece sevmiyorum ama sabırlarına da gıpta etmiyorum dersem yalan olur. öz anam babam beni bunların seçmenine yaptığının 10 da 1 i kadar kandırsa, adam yerine koymasa direkt bağlarımı hafifletirdim elimden geldiği kadar. bunlar hala çok memmun hala alkışlayarak överek övünerek geziyorlar.

vakti olanlar ilk entryde verilen tweet in altındaki yorumları okusunlar lütfen. inanılır gibi değil..
Markette yogurt alırken denk geldiğim program. Sadece polis asker bekçi vb alacağız kısmını duydum.

Bütçe açığı var. Bütçede en büyük gider kalemi memur maaş ödemeleri. Memur almayalım demiyorum. Bütün hakkımızı silahlı memur alımına harcarsak sonra milli eğitim bakanlığı atama için kadro alamıyor. Asayiş de çok önemli ama daha çok polis daha çok asayiş demek değilken, daha çok ve daha kaliteli eğitim orta ve uzun vadede daha çok asayiş demek.
Boş laf. Direkt ülkeyi soymaya devam etme amacı içerdiği apaçık belli olan bir program.
Hala başlamayan icraat programıdır. Hadi amk.
icraat olmadığına göre program da olmamalı.