1. 17.
  borsa oynanabilir.
  büyük ve güçlü firmaların hisse değerleri , pandemiden dolayı düşmüş durumdadır. şu an alma zamanıdır. 15 Eylül olmadan elden çıkarmak gerekir.
  ... importer
 2. 16.
  üniversite diploması almadan değil.
  tabi önce liseyi bitirmen gerekiyor.
  ... cilveloy nanayda
 3. 15.
  Kardeşim borç yap bitcoin veya pi ye yatırabilirsin ama sana önerim çok şanslıyım diyorsan önerim binomo çoğu kişi burdan katladı gitti kral.
  ... okan salman
 4. 14.
  Sana bilmediğin bir şey söyleyeyim, hayalindeki arabanın gerçek ederi 30 bin lira.
  Yani zorlama fazla siktir et.
  2 ... yani herhalde sanirim galiba
 5. 13.
  Aileden çulsuz biriysen g.tunu sktr kardeşim. Başka yolu yok kısa sürede o parayı bulmanın. Yani normal akıllı cevapta bekleme. Bilen zaten kendisi yapardı. Hiç emek göstermeden 100k kazanmanın yolunu sözlüklerde aramak.. kaç iqsun amk..
  2 ... sigara icmiyorum
 6. 12.
  Bitcoin e basıyorsun işlem tamam.

  Bidaki ay donunuda alıyolar.
  1 ... evinin beyi cocuklarinin anasi
 7. 11.
  Bu parayı katlaman döviz veya altın birikimiyle zor cunku yuksek değerlerde bir arabaya direk 100 bin peşinat vermek suan için akıllıca değil. Maasl calısan isen birikimini 1 -2 yıl altın yaaprak devam et makul bir krediyle işi kapatırsın. idda oyna vs bunlara merak salma sanal paranın kaybı daha hızlı olur. Araba fiyatları suan tavan birde acele etme gelirini artırmaya bak bunu öncelikle işinle baslayabilirsin. Calışıyorsan işyerinde de uzun bi süre olduysa işi de bırakma araba için. Her ay kenara at daha fazla atabilmeye bak kendini borcluymuş gibi her ay ödeme yapar gibi at fazla mesai ve ek iş yapmak ta iyi olur. Bunları sölüyorum ama ne mesleğini ne maası bilmiyorum onuda acıklasaydın biraz iyi olurdu.
  1 ... single gun
 8. 10.
  100.000 Türk lirası en kısa zamanda nasıl kazaniliri anlat. Öyle bir yol olmasa da buna inanacak saflar olabilir. Sana bu parayı kazandırabilir.
  ... deli hasim
 9. 9.
  Ailenin yanına yerles. Bir işe gir. içki sigara sosyal hayat vs şeyleri bırak. Parayı faize yatır. 4 sene sonra 100 bin tl cebinde en kısası bu .
  ... ulu mu dag sozluk
 10. 8.
  ciddi soruyormuş amk işe bak.
  şaka değil bu soru bu arada gerçek.

  bilsek milyonerdik güzelim.
  4 -2 ... mavi gozlu kizlari severim