1. 1.
  Temel ihtiyaç ürünlerine ve gıdalara gelen zamdan sonra milletin vergisiyle aracını dizayn ettiren validir ayrıca.Millet olarak nasıl karnımızı nasıl dolu tutarız derken birileri makamıyla sefa çekiyor. Hani lüksden kaçınacaktık.
  100 bin liraya arabasının içini döşettiren vali
  5 ... mumbarsever01
 2. 2.
  (bkz: tut şunun ucunu döşeyelim abi)
  2 ... public agent efsanesi
 3. 3.
  (bkz: ekonomimize suikast düzenleyen dış güçler)
  3 ... rumeli71
 4. 4.
  Vatandaşa yastık altında tuttuğunuz yatırımları sisteme sokun önerisi sürekli yapılır ama devletin içinde bulunduğu durumu ifade ederseniz, yapılan harcamaların aslında ne kadar gerekli olduğu anlatılır. Başlıkta verilen örnek gibi gerekli olduğu düşünülen ihtişam arayışı sadece orta-doğu kafalı yönetim anlayışında görülüyor.

  Ab üyesi devletlerin üst düzey yönetimleri bisikletle metroyla ulaşım ihtiyacını karşılarken biz din adamı bürokratlara bile milyon liralık zırhlı son model mercedesler tahsis ediyoruz.

  Sonra da vatandaş tasarruf yapsın dolar bozdursun. Dolarım yok ama olsa da bozdurmam hattâ tüm yatırımlarımı değerinde tutmak için türk parasından çıkarım.

  Bunun milliyetçilik ile alakası yok. Mhp bile sözde milliyetçi olduğu için kurdan milyonlar kazanırken halk aptal mı.
  1 ... sassanach
 5. 5.
  uber için araçları 8-9 bin liraya döşüyorlar, gayet şık ve yeterli oluyor.

  vatandaşın parasıyla vip standartlarında araç meydana getirilmesinin hiçbir dayanağı yoktur.

  bu bir lüks tüketimdir ve parayı kendi kazanmayan kişilerin lüks tüketime para harcamasınım vebali vardır.

  şu devletin malı deniz fikrinden ülkecek çıkamadık bir türlü. ne din ne sair etik ve ahlak anlayışları şu durumun önüne geçemiyor. tepeden tırnağa ziyanız.
  ... raduyev