bugün

hüseyin avni aker stadyumunda saat 20.30'da oynanacak ziraat türkiye kupası maçı.
bu akşam 20:30'da başlayacak olan türkiye kupası maçı.

yavru şikecileri eleyip yolumuza devam etmek şart. bu müsabakayı tribünden izleyecek olmak da şahsım adına napoli maçı öncesi güzel fırsat.

oyna, dik oyna!

- avrupa'ya gidemeyen şikeciler eksiliyor.
Oyna defansa yaslana yaslana oyna.

olurda belki tur atlarsın Trabzon.
trabzonsporun zorlanmadan kazanacağını düşündüğüm karşılaşma.
3-1 Trabzonspor'un galibiyetini bekledigim maç. Goller; Ekici, yusuf ve aytaç kara.
kazanacağımız ztk maçı. Rahat geçer diye düşünüyorum.
Salih dursunun kırmızı kart gordugu maç. Kart yoruma açık değildir. Net sarı karttır.
Bu dakikadan sonra Trabzonlular sivaslı futbolcunun ayağını kırsa hakemin kırmızı çıkartmaya gotu yemeyeceği karşılaşmadır.
atıf şeusşuaohohuh'un * golüyle 120. dakikada sivas'ın aldığı maç...
bir sivaslı ve fenerbahçeli olarak içimin yağlarının eridiği maç olmuştur.
an itibariyle bitmiş maçtır. 120.dk da sivasspor bir gol daha atarak 3-2 yendi ve ilk çeyrek finalist oldu.
tam da maçı açtığım an gol olması hoşuma gitti.
sivasın son dakikada koyduğu maçtır.
Hacı Osman'a kupanın sapını hediye ettiler maç sonunda.
Bir maç.
Eheheh.
Ersun Yanal hoca mı amk dedirten maç olmuştur.
sivas'ın hamsileri zıplattığı maç oldu. bundan sonra yakın zamanda ligden düşmeleri ümidiyle takip ediyoruz futbolu.
Son dakikada misler gibi bir golü trabzonlulara koymuştur sivaslılar, o sahaya atılan ayakkabıları ve diğer maddeleri de trabzon taraftarlarının munasip bir yerlerine monte etsinler.
Sivasspor un hak ettiği maçtır.
Hamsilere fena koymuşlardır. Trabzonun buraya kadar gelmemesi bile gerekirdi.
Edit: yazım
o batuhan neydi öyle ya? adam götünden soluyarak çıktı oyundan.
küçük şehrin büyük kabadayısına kapak olan maçtır. gusüle muhtaç etmiştir.
Haciosmanoglu hakemi aramamis galiba..
maçın tribünden izlediğim için acaba dedim salih dursun'a 83. dakikada çıkan kırmızı kartı yanlış mı yorumladım. açtım şimdi özeti izledim. yok abi. sarı kartlık pozisyona kırmızı kart vererek kritik bir dakikada trabzonspor'u 10 kişi bırakan mete kalkavan aldığı talimatı başarıyla yerine getirdi. kendisine puanım 9.5. yarım puanı da işi uzatmalara bıraktığı için kırıyorum.

https://vine.co/v/OUQr360BrrQ

trabzonspor ilk defa elenmiyor. son da olmayacak ama bu şekilde orospu çocukluğu yapmak açık art niyetlilik göstergesi. nitekim tribünleri de gererek özellikle de 83. dakikadan sonra istenilen elde edildi.

kaleci ertuğrul'a cisim atılan tribündeydim.
birçok şey atıldı.
hakem mete kalkavan'a atılması gereken şeyler çocuğa atıldı. son derece saçma ve aptalca. hakeme atılsa sıkıntı yok. çünkü talimat almış bir hakemin anlayacağı dil şiddet olurdu.
biz ise en fazla ''orospu çocuğu'' diyebildik.

burdan ersun yanal'a da çok şey yazardım da gereksiz buluyorum bu saatten sonra.

son olarak; sevmediğim hacıosmanoğlu'nun haklı çıkışlarının diyetini ödüyoruz biz. başka bir şey değil bu olanlar.

https://twitter.com/sporx/status/565263627205488640

ekleme: ulan salih kırmızı ise eneramo'nun ki niye değil? şeref yoksunları da maça etki etmedi diyor bir de. daha ne yapsın?
al izle eşek!

https://vine.co/v/OU2wBMnExgz
Atıf'ın golü maçın bitimine 15 saniye kala gelmiş ki, çakma mafya takımı sahadan çekmeye vakit bile bulamadan maç bitmiştir.

Sow'un son saniye mallığı olmasa fb maçında da benzer bir durum olacaktı aslında.
trabzonsporlu ve sivassporlu taraftarlardan çok malum takım taraftarlarının hakkında entry girdiği maçtır. trabzonu yenememelerinin öfkesini bu kadar belli edince mest oluyorum angry birdsler sizi puhahaha.
Trabzonspor taraftarının yavşaklığın zirvesine çıktığı maçtır. Gösterilen kırmızı kart doğru olmasına rağmen hakemin anasına bacısına küfür etmekle kalmayıp hiçbir sucu olmayan ve ekmeğinin peşinde olan Sivasspor kalecisinin kafasını taşla yarmışlardır.
Trabzonluların ve sivassporluların geçmişten gelen bir gerilimi var mesele ise bi takım fenere diğeri cimboma yakınlığıyla biliniyor. Taraftarı galyana getiren ersun yanal ve ekibidir. Ulan kırmızı yanlış ve ya doğru o kalecinin suçu ne kardeşim?
güncel Önemli Başlıklar