bugün

Yapılan en büyük hatalardan birisidir. Çocuk artık ergenligine yaklaşmış, hala anasına sarılıyorsa bu hem günahtır, hem de kadınlara sarılmayı öğrenen çocuğa müstakbel tecavüzcü olmayı aşılar. Bu konuya dikkat edelim.
25 yaşındayım, hala anneme sarılıyorum. Şimdi siktir git.

(bkz: senin trolleyeceğin konuyu sikeyim)
iğrenç ve mide bulandırıcı beyanattır.

(bkz: iğrençsiniz ibneler)

(bkz: allah belanı versin)
10 yaşını geçtiğinde başına bişeler gelmiş yazar söylemi.
-naptılar çoçuğum sana?
+ anne beni şey yaptılar işte şey.....
12 yaşındaki mini etekli kızı kucağına alan babanın oğlunun yapacağıdır..
Doğada hayvanlar yuvadan ayrıldıktan sonra anneleriyle duygusal bağlarını kaybederler, bu sebeple bir hayvan için doğru beyanattır. insansanız hiç üşenmeden her gün sarılın, doya doya öpün anacığınızı.
anne her yaşta sarılıp öpülen kutsal varlıktır . troll olacağım diye mal olmanın lüzumu yok .
ulan bir insanın annesini cinsel bir obje olarak görmek nasıl bir kanıbozukluktur. haysiyetsiz şerefsiz.
beyinsizlerin ve ruh hastalarının yapmaması gereken eylem. git sen penisine sarıl onunla hemhal ol onu sev.
Yok daha neler. kız çocuğun da sana sarılmasın. .nasıl bir ürün hayret ediyorum.
senin ben kanını sikeyim dedirtmiştir.
Adı üstünde anne, seni doğuran kadın böyle bir şey düşünemezsin bile. Bu yazıyı yazarken gerçekten utandım, yazdıranın allah belasını versin trollük yapıcam diye şaşırmayın.
annesine hallenebilme potansiyelini asla kaybetmeyen, cahiliye araplarının nirvanası zihniyet fikri.
biri siksin la şunu.
10 yaşında birisi henüz olgunluğa erişememiştir ve bir sorun olduğunda annelerinden ve ya babalarından destek almaya fikir almaya ihtiyaçları vardır. Sarılma konusuna gelirsek hangi dinde günah sayılıyor arkadaşlar yapmayın böyle şeyler müslümanlığı yozlaştırmayalım ayıptır.
Annesine işlenen kişi söylemidir.
güncel Önemli Başlıklar