bugün

10 yaşındaki kız denen kişinin çocuk olduğunu unutup. sokakta oyun oynayacak yaşta olmasınında unutulmasının peşinden eş yapmak isteyen ilginç zihniyete karşı olan zihniyettir. takdir edilmesi gerekir bu zihniyetin.

yahu çocukla evleneceksin, nesin sen? insan değilsin orası kesin yalnız.
(bkz: bu bir ironi olmalı)
aklı başında olan insandır.
bence burada asıl dikkat çekmesi gereken şey bu başlığı açan zihniyet.
(bkz: türkiye de sapıklığın her geçen gün artması)*
bu ülkede 10 yaşındaki kızlarla evlenen yada evlenmek isteyen büyük bir kitlenin varlığına inanmış saçma düşüncelerdeki insanların dikkatinden kaçmayan hayali bir zihniyet.
diğerleri * seni dedirten şiardır.
(bkz: kendini s ktirmeye oynamak)
dur sen dur editi: yazarın adının malafatkokteyli olması, söylemine şaşırmamamız gerektiğini göstermekteymiş meğer. hata bizim,öküz, kusura bakma artık.
pedofiliye karşı çıkan zihniyettir. evliliğe değil yoksa.
--spoiler--
iyi içiyo
--spoiler--
(#6835895)
bu seni bir süre idare eder.

boş beyinleri olan haysiyetsiz şahısların saçmaladığı hede.
(bkz: insan evladı)
14-15 yine bir derece anlaşılırken, kızın regl olmasını bile beklemeyen zihniyeti çözememiş zihniyettir. 10 nedir ya? buluğ çağında bile olunmaz 10 yaşında. bu kadar mantıksız bir erkekle de 10 yaşındaki kız bile evlenmez zaten.
(bkz: şakaysa hiç komik değil ciddiyse oha be)
gerekçe olarak kur-an okuması ve özünün anlaşılmasını savunan kişilere karşı olan zihniyettir.
"Tek dostum EFENDiMiZ isa'yla konuşuyorum! Biliyorum iSA benim küçük çocuklara karşı korkunç arzularımı anlıyor. Ve küçük çocukları öldürmemin ana sebebi, toplumumuzun çocukların kendi aralarında ve başkalarıyla seks yapmasına KARŞI olması! Çocukların SEKS yapabilmeleri gerektiğine inanıyorum! Ve bunu Yüksek Mahkeme'ye kadar savunabilirim! SEKS isa'nın bize sunduğu büyük bir hediye"
Freddy Goode (Küçük çocukları öldüren ABD'li seri katil)
evet nietzsche gibi ben de ne zaman bir kökten dinci ile konuşsam , ellerimi yıkayasım geliyor.
böyle de kötü bir zihniyetim.
Umarım çocuğun olur ve on yaşında evlendirip sonrada Allah ın seni affetmesini beklersin denilesi yaratık.*
belki de "10 yaş çok geç olduğu" için karşı çıkan zihniyettir...

bunu ben söylemiyorum; evlilik akdinin 1* yaşında yapılabileceğini, ilk cinsel birleşmenin de 9* yaşında uygun olduğunu iddia eden, bunun için de muhammed'i örnek alan din bilgini dr ahmad al-mub'i söylüyor:

http://tinyurl.com/2dmhs68
kendi sapıklıklarını müslümanlıkla örtmeye çalışan, dine resmen iftira atan diğer insafsız* insanların aksine, aklı başında olan zihniyettir.
kasıtlı yazılmış, yalandan başlık. bayağı çalışılmış ama üzerinde; kelimeler cümleler toplanmış kitaplardan. ciddiye almaya değmez.
hapishanede sabunu düşürmesi hak olan insan. *
kadının, erkekten düşük bir varlık olduğunu, yalnızca soyun devamı için gerekli olduğunu savunan gerizekalı kimselerden kat kat daha akıllı ve mantıklı düşünen zihniyettir.

madem eşitlik var; öyleyse 10 yaşındaki erkekle 50 yaşındaki bir kadının evlenmesinde de bir sorun olamaz. yani böyle düşünenlerin mantığıyla düşünmeye çalışılırsa bu sonuç çıkıyor ortaya.
abazanlıktan beyni sulanmış, insanlıktan zerre nasibini almamış kime özendiği bilinmez yaratık sözüdür. son dönemde gördüğüm bir başlıkta avrupanın ateistlik yüzünden ahlaksızlaştığını yazıyordu. gördüğümüz gibi ne uzağa gitmeye nede ateist olmaya gerek yokmuş.
Özellikle doğuda görülen caiz olduğu savunulsa da "yasal" olmayan, hadi anarşistliğimiz tuttu diyelim "insanlık dışı" olan bu olaya karşı cephe almış insanın savunduğu, savunması gerektiği bakış açısıdır.

10 yaşında bir kızın evlenmesine ses çıkarmayanlar da en az onunla evlenen "zavallı" kadar suçludur, sapıktır. bu gibi bölgelerde 2 yaşındaki çocuğa da tecavüz olur, hamile köpeklere de tecavüz eden olur. çünkü her şey caiz anasını satim. dinin arkasına sığınıp yanlışa doğru demek ne kadar kolay ve bir o kadar da zavallılık göstergesidir.
biran için başlığı 10 yaşındaki kızla evlenmeye razı olan zihniyet gibi algılayıp döşendim.

kafam yerinde değil belli ki.

10 yaşındaki kızla evlenmeye karşı çıkan zihniyet bizim canımızdır, ciğerimizdir, destek olduğumuzdur.

10 yaşındaki kızları gözüne kestiren çükü koparılasıca sapık güruh ise, bizim can düşmanımızdır, tez elden canı alınasıdır.
(bkz: ben sübyancıyım demenin bin yolu)
buna benzer bir örnek, 13 yaşında bir çocukla evlenen Nijeryalı milletvekili Ahmed Sani Yerima. savunması da: 100 bin dolar başlık ödedim. yani bastırdım parayı aldım, size ne kardeşim demeye getiriyor.

http://www.bbc.co.uk/turk...nigeria_child_bride.shtml
anadolu'nun kimi yörelerinde, sahip olunan arazinin yaban ellere gitmemesi ve aile mülkiyetinde kalması düşüncesi ile amca-oğlu ile hala-kızının ya da tam tersinin genç yaşlarda evlendirilmesi gibi bir adet, az da görülse halen devam etmektedir.

burada, kız 10-11 erkek ise 12-13 yaşlarındadır. kanunlar, böyle bir evliliğe izin vermeyeceğinden imam nikahı ile evlendirilirler. evlenen çocuklar, önceleri evcilik oynayarak ergenleşir daha sonra da birbirlerini keşfederek genç yaşta ana-baba olurlar.

aksi taktirde,

dayısından-amcasından veya teyzesinden-halasından daha büyük çocuklar olabilir miydi?

- bu durum bile, bir kentli için akıllara sığdırılabilecek bir şey değildir ya,

gel-gelelim! 30-40 yaşlarında, hatta daha yaşlı erkekler; 10 yaşında bir kız çocuğu ile oturup memleket meseleleri hakkında görüş alış-verişinde bulunamayacaklarına göre, onların taze bedenlerinden cinsel amaçlı istifade dışında ne tip makul talepleri olabilir ki?

bahse konu zihniyete mensup olan kişiler tarafından böylelerine, şöylesi bir isim takılmıştır;

- sapık.

tabii! bir de şöyleleri var gerçi konumuzla pek ilgili değil;

- küçük çocuk çükü meraklısı sapık misafirler.
güncel Önemli Başlıklar