1. 1.
  10 yaşındaki kızının her isteğini helal haram olduğuna bakmadan yerine getiren, çocuğunun hiçbir zaman kötü yola düşmeyeceğini düşünen zavallı, müsvedde, islamdan bihaber ilginç annedir.

  küçücük kızın makyaj yapmasına müsade etmek nedir yahu. kimse bana '10 yaşındaki kızdan tahrik olan yobaz şerefsiz' gibi ithamlarda bulunmasın. sizin ne mal olduğunuzu biz daha iyi biliyoruz. demek istediğim,çocuğunun böyle yetişmesine müsade edersen onun ileride ne haltlarla meşgul olacağıdır. atalarımızın dediği gibi ağaç yaşken eğilir.

  herkes çocuklarına sahip çıksın, onları televizyonun, internetin zararlı alışkanlıklarından korusun. islami bir hassasiyetin varsa, çocuğunun ileride pişman olacağı şeyler yapmasını istemiyorsan onu korumak zorundasın. sınırsız özgürlükler pisliktir insanı şirke, günaha götürür.
  4 -49 ... yenilikci dervis
 2. 2.
  aklıma bu videoyu getirir. https://video.uludagsozluk.com/v/10-yaşındaki-kızının-oje-sürmesine-izin-veren-anne-15391/

  5 -1 ... on koltuktaki cocuk
 3. 3.
  15 yaşında kızının sevgilisiyle tanışacak annedir.
  2 -2 ... herseyeyorumyapanadam
 4. 4.
  18 yaşına gelince sahilde sevgilisiyle ölümüne sevişen türbanlılardan olmayacağı kesindir. ayrıca götünüzle düşünmeyiniz, düşünmek için lütfen beyninizi kullanınız.
  28 -10 ... amcaya pipini goster oglum
 5. 5.
  ya bunların 3 yaşındaki kızına kendisi oje sürenleri de var. güzel olmuyor, çirkin duruyor. anlatamıyorsunuz. inatla kırmızı kırmızı sürüyorlar. sevimli çocuğu itici hale sokuyorlar. ayrıca 10 yaşında ya da 3 yaşında oje süren kız çocuğunun ilersi için herhangi yanlış bir yola sapacağını düşünmüyorum. yani oje sürdü diye kız orospu mu olacak e peki çocukluktan beri baş örütsü takılan kızlar neden sağda solda kuytularda kendilerini elletip duruyorlar, gördükleri ilk erkeğin altına atıveriyorlar kendilerini. ojeyle alakası yok efenim. oje ancak o kız çocuğunun görüntüsünü bozmaktadır. yapmaması gereken annedir.
  25 -5 ... sevgilim ben manyak oldum
 6. 6.
  oje sürmenin yaşı olmadığı için bu anne ve kızlarının kararıdır .Her insan buna saygı duymalıdır.
  2 ... birisininirisii
 7. 7.
  bir de bunu kızına zorla yaptıran anne vardır ki takdir edilesidir. arzusu tırnaklarını yiyen kızının gelecekte yamuk yumuk tırnaklara sahip olmaması ve çocukluktan gelen bir alışkanlığa başlamamasıdır.
  3 ... hayalhane caycisi
 8. 8.
  zamanında annesinden göremedikleri için izin veriyolar olsa gerek.
  1 ... dejagah
 9. 9.
  10 yaşında değil 25 yaşındaki bir kızın ojesinden bile tahrik olan yobazın saçmalamasıdır. oje ne lan? ojeden bile tahrik olanlar atı köpeği sikiyor. şimdi git namazını kıl ve cennete git müslüman kardeşim. ya da oje düşünüp başka eylemler yap...
  4 -3 ... frizbi123
 10. 10.
  "10 yaşındaki kızın ojeli parmakları senin aklını neden bu kadar kurcalıyor bre gavat?!" sorusunu sordurabilir, aman dikkat.
  5 ... sharkek