1. .
    genellikle doğru bir önermedir. evet arkadaşlar, ben mi yanlış izlenim yapıyorum acaba? sokağa bakıyorum 10 yaşındaki veletler " hey yov man " eşliğinde " küfürbaz gizemli rapçi " yi söylüyorlar. yarışmalara bakıyoruz özellikle yetenek sizsinize , gene veletler cezadan rap şarkıları söylüyorlar. hem de bir değil iki değil, doluca. geçen komşunun çocuğu geldi , o da yine aynı şekil " mamamamamamaama maykrofon şov " naralarıyla tepeme çıktı. zor attım lan üstümden.

benim bildiğim rap amerika' da doğdu arkadaş. amerikay' a bakıyoruz , bu tip yarışmalarda 10 yaşındaki veletler falan rap yapmıyor. ya da sokakta yapanı görmüyoruz. ben mi yanlış biliyorum sözlük, çok içime oturdu bu konu.
    5 -2 ... kisitli mucadele
  2. .
    (bkz: gelişmekte olan ülke)
    ... der meister
  3. .
    (bkz: sana puanım 9 kanka)
    2 ... placebo38
  4. .
    mc kubur olma yolunda ilerleyen yurdum insanıdır.
    ... onugecelimabi
  5. .
    yanımda söylemeye kalkarsa iki tane patlatacağım çocuktur.
    ... ghostbuster
  6. .
    Yeteneksizsiniz yarışmasını, türkiyede rapin r'sinden anlanılmadığını göstermiştir.. Zira 5-10 yaşındaki veletlerin cezadan ezber yapıp sahnede söylemeleri büyük bir yetenek olarak görülmüştür.. Oraya çıkıp kendi sözünü yazan kendi altyapısıyla gelen hatta freestyle yapan adamların yüzüne bakılmamıştır..
    ... alum cantabile
  7. .
    Türkiye'den soğuma sebebidir.
    1 ... jonycooker
  8. .
    https://video.uludagsozluk.com/v/10-yaşında-rap-söyleyenler-sadece-ülkemizde-vardır-70025/

Dj olmuştur artık onlar. Hayatın tüm sillesini yemişlerdir.
    ... 0rfeo