1. 1.
  ekşi sözlük, itü sözlük, uludağ sözlük, lafmacun, fokur fokur, otomatik portakal, private sözlük, nedir net, 3harf sözlük, nacizane sözlük, birebir sözlük, iü sözlük, yıldız sözlük, zamane sözlük, vampircik sözlük, niyetsiz sözlük, anti ekşi sözlük, izmir sözlük, aaal sözlük, bilgi sözlük, net sözlük, sözlük marmara, kirli sözlük, ktü sözlük, homoloji com, saü sözlük, deü sözlük, msü sözlük, türkiye sözlük, sözlük erciyes,ydü sözlük, uykusuz sözlük, lügat it türk,zaga sözlük, ezik sözlük, aü sözlük, özgür sözlük, hacettepe sözlük.
  2008-09 sezonunun sözlük listesi, o zaman not almıştım, ekşi hâlâ birinci ve iyice büyüdü,uludağ o zaman üçüncü, instela o zaman itü sözlük iken ikinciymiş.okuyan hatırlayacaktır, "vay be,ne sözlükler varmış o zaman diye". sözlük piyasasının tavan yaptığı yıllar. her üniversitenin bile sözlüğü var neredeyse. pek çoğu kepengi indirip gittiler.
  2 ... alper1982
 2. 2.
  Bende yıllar önce bir sözlük açmıştım. Sözlükte 3 kişiydik. ikisi ben biri de bu Sözlükten bir yetkili idi. Şimdi adını bile unuttum.
  3 ... hanimefendi zuleyha