1. 1.
  Artık hayatımızın parçası olan bu teknolojik ürünlerin 10 yıl önce adı bile okunmuyordu. Business Insider 10 yıl önce hayatımızda olmayan fakat bugün arızalandığı zaman bile büyük sorun olan, eksikliği hissedilen uygulama ve cihazları sıraladı… işte o ürünler…
  (bkz: ipad)
  Steve Jobs 7 yıl önce iPad’i tanıtırken, “Bugüne kadar deneyimlediğiniz en kaliteli interneti bu cihazda bulacaksınız” demişti. ipad bugün iş dünyası tarafından sıklıkla tercih ediliyor.
  (bkz: google chrome)
  Internet Explorer’ın en ciddi rakibi olan uygulama tarayıcı teknolojisine getirdiği sadelik ile dikkat çekiyor. Google’ın CEO’su Sundar Pichai geçtiğimiz günlerde yaptığı bir açıklamada, “Klasik Google anasayfası gibi Chrome hızlı ve temiz” ifadesini kullandı.
  (bkz: snapchat)
  2011 yazında çıkan Snapchat artırılmış gerçeklik teknolojisini basite indirgeyerek akıllı telefonlara sokmayı başardı. Geçen aylarda halka arz olan Snap şu an 18 milyar dolar piyasa değerine sahip.
  (bkz: airbnb)
  2008 yılında kurulan Airbnb şu an 31 milyar dolarlık piyasa değeri ile tatile çıkacakların barınma ihtiyaçları için çok önemli bir alternatif haline geldi.
  (bkz: spotify)
  2008 yılında kurulan Spotify şu an 140 milyon aktif kullanıcısı ile dünyanın en büyük müzik kutusu durumunda. Firma son yıllarda Sony, BMG ve Universal ile yaptığı işbirlikleri ile platformunu büyütüyor.
  (bkz: instagram)
  Ocak 2008’de piyasaya sürülen Instagram’a ilk gün 25 bin insan kayıt olmuştu. 2012 yılında 1 milyar dolara Facebook tarafından satın alınan Instagram’ın şu an günlük 200 milyon aktif kullanıcısı bulunuyor.
  (bkz: android)
  2007 yılında Google tarafından geliştirilen ve bugün 2 milyar akıllı cihazda kullanılan Android işletim sistemi teknoloji dünyasının olmazsa olmazlarından…
  http://www.sozcu.com.tr/2...0-yil-once-yoktu-1935162/
  ... yarbay podolski
 2. 2.
  (bkz: tekno tekno partizani)
  2 ... corbadaki sinek kanadi
 3. 3.
  Windows mobile işletim sistemi ve windows phone. Sahi şuanda yok çabuk silindi garibim lumialar..
  ... asilsizadam