bugün

En başta baya direndik ama sonra hep zevk aldık. Aldık aldık aldık sonra bidaha aldık. Zevk tabi.
öncelikle kişinin 1 ocak 2008'den 15 ekim 2018'e geldiğini varsayalım anlatıyorum hazırmısın

öncelikle bu yıllar arasında en temiz yıl 2008'dir değerini bil nüfus 70 milyon hala sokak yaşamı devam ediyor 2008 deyince aklıma milli takım geliyor avrupa şampiyonasında yari final oynuyoruz.cumhurbaşkanı abdullah gül başbakan rte dolar kuru 2 bile değil teknoloji yavaş yavaş gelişmekte

2009:muhsin yazıcıoğlu vefat etti.kapalı alanda sigara yasağı.domuz gribi avrupa yakası final bunun dışında bu yıldan fazla bişey hatırlamıyorum,

2010:deniz baykal istifa etti,elazığ depremi,mit başkanı hakan fidan oldu,güzel yabancı filmler

2011:necmettin erbakan öldü,ibrahim tatlıses'e saldırı,van depremi,rte time dergisine kapak oldu.

2012:kıyamet söylentileri,azer bülbül öldü,türkiye'de ilk yüz nakli.atatürk'ün manevi kızı ülkü hayatını kaybetti,4+4+4 eğitim sistemi,suriyeliler

2013:gezi olayları,17-25 aralık olayları,gs şampiyonlar liginde çeyrek final oynadı fb uefa avrupa liginde yarı final oynadı.

2014:soma maden faciası, rte cumhurbaşkanı oldu,süleyman seba vefat etti,ermenek maden faciası,

2015:Üniversite Öğrencisi Özgecan Aslan Vahşice Katledildi,yaşar kemal vefat etti,birçok terör olayı,kayahan vefat etti,Aylan Kurdi’nin Cansız Bedeni Kıyıya Vurdu,aziz sancar nobel kimya ödülü aldı,saçma yaz dizileri başladı,dolar 3'e yaklaştı.

2016:15 temmuz darbe girişimi,gs eurocup şampiyonu oldu,ohal ilan edildi.

2017:reina saldırısı,adalet yürüyüşü,eren bülbül'ün şehit düşmesi,iyi parti kuruldu,ampute futbol takımımız avrupa şampiyonu oldu,naim süleymanoğlu vefat etti.

2018:burda duralım tam 1 ocak 2018'de 10 yıl türkiye,de özetin de özeti olarak böyle geçti 2028'de bu yazıyı okursam inşallah 2018-28 arası mükemmel geçer ve Atatürk'ün dediği gibi muasır medeniyetler seviyesine ulaşmış oluruz.okuduğun için çok teşekkürler.
güncel Önemli Başlıklar