bugün

Şu turnuvayı kazanmayı hakeden ispanya olduğu için kupayı ingiltere'nin alacağını hepimiz biliyoruz değil mi?
sömürgecilerin portakalı soyup hunharca yediği maçtır. bu sene ne ızdırap çektik be arkadaş..

futbolda fenerbahçemiz o küçümsenen ama neticesinde bir avrupa kupası olan konferans ligi kupasını güle oynaya alabilirdi ama aptal aptal teknik direktör hataları yüzünden alamadık. basketbolda gene fenerbahçemiz euroligi bir kez daha kazanabilirdi ama final four da saçma sapan akla hayale gelmeyecek hatalar yaptık alamadık. milli takım şu avrupa şampiyonasında finale güle oynaya çıkabilirdi ama hollanda maçındaki teknik direktör hatalarından çıkamadık. hollandayı geçsek bu koşmaya mecali olmayan ingiltereyi patates eder en azından final oynardık. bellinghamı orta sahada ismail ile okay ile al çapraza durdur, kane i abdülkerim ile kitle kafa topu verme, fodenı da ferdi ve barış bitirirdi atak yapmaya fırsat bulamazdı geçerdik biz bunları. muhtemelen ispanya bizi yenerdi ama olsun final oynamak varken çeyrek finalden elendik. biz avusturyayı elemesek avusturyanın hem hollandayı hem ingiltereyi yeneceğinden adım gibi eminim. avusturyayı eliyoruz ama avusturyanın daha 1 maç önce rezil kepaze ettiği hollandaya eleniyoruz..

yumurtayı deliğe kadar getirip bir şekilde heder ediyoruz arkadaş. bu maçı izlerken aklımızda hep bu dönüp duruyor içimiz yanıyor..
xavi simmons, türkiye maçında mert müldür'e yaptığı müdahaleden dolayı kırmızı kart görüp bu maçta cezalı olmalıydı. türkiye-hollanda maçının hakemi ve var heyeti adil olsa belki sadece xavi simmons değil hollanda takımı dahi bu yarı finale çıkamayacaktı.

oh, iyi oldu. son dakikada kalp kırıcı bir şekilde elendiler. ingiltere'nin de hiç finali hak etmediğini düşünsem de hollanda'nın elenmesi rahatlattı.
güncel Önemli Başlıklar