bugün

akp döneminde olmuştur, mhp ve devlet bahçeli tarafından alkışlanmıştır.

kenara not ediniz;
https://twitter.com/yenis...tatus/1281149421309308929

silinirse diye alternatif link;
https://streamable.com/fskrv4

videoda bir teröristi görüyorsunuz.
güvenlik güçlerine teslim olmuş, devlet de onu almış türk milletinin vergileri ile masrafları karşılanan valilik binasında teröristi ve ailesini ağırlamış, bir de güzel tören yapmışlar.

ikramlar falan da gırla tabi.

ne güzel ülke lan.
bu ülkede kanundan, yasalardan bir tek bizim gibi suç işlemeyen insanlar korkuyor.

terörist olmuşsun, hırsız olmuşsun, dolandırıcı olmuşsun devlet katında itibarın daha fazla.

yazıklar olsun.
bilfiil 18 ay askerlik yaptım şu ülkeye, bunun 15 ayı şemdinli'de geçti.
8 defa kuzey ırak operasyonuna katıldım.
bunlar bize ekmeği bırak bir bardak su vermediler.
benim 16 tane silah arkadaşım türk askerine nefretle bakan, türk askerini bir kaşık suda boğmak isteyen mezopotamyalıları korumak için şehit düştü.

şimdi teröriste tören yapılmasını izliyoruz.

yazıklar olsun...

vatanımızı işgal ettiniz, bütün değerlerimizi çiğnediniz, yok ettiniz.
ama unutmayın ki bu vatan için bir gün bize ihtiyaç duyacaksınız, valilikte ağırladığınız kürt teröriste değil...
tek kelime ile rezalettir.

tengir budun denilen herifle bir gün aynı fikri paylaşacaksın deseler "hadi oradan" derdim ama gerçekten artık bu kadarı da fazla.

çözüm süreci yüzünden akp haziran 2015 seçimlerinde çuvallamış, tek başına iktidar yolu kapanmış, koalisyon görüşmelerine başlanmıştı. hdp'nin koalisyonlara dahil edilmemesi nedeni ile pkk tekrar silahlı saldırılara başlayınca çözüm süreci resmen kaldırılmış ve operasyonlar başlamıştı. çözüm süreci rafa kalkınca da tepkili seçmen tekrar kasım 2015 seçimlerinde akp'yi tekrar tek başına iktidar yapmıştı.

görünen o ki, akıllanmamışlar.

bu ülkenin düşmanının safına geçen, bilerek geçeni zaten s.ktir et, kaçırılıp geçeni, orada intihar etmeyip, kurtulduğu güne kadar geçen süreçte devlete karşı hareket etmesi bile ihanettir.

hepsini geçtim, bir sürü insanın çocuğu var, güneydoğu'da yaşayan akrabalarım var. niye onların çocukları da kaçırılmıyor? Sen çocuğuna vatan sevgisi verme, hdp binalarına takılmasına izin ver, hdp'yi destekle ondan sonra oğlumu dağa kaçırdılar... ya ne olacaktı?

kesin bir şekilde kabul etmediğim, eleştirdiğim, devletin müdahil olmaması gerektiğini düşündüğüm olaylardır. terör örgütü oğlunu-kızını mı kaçırdı? geçmiş olsun. evladınıza sahip çıkmalıydınız. devletine ihanet edenlere biz bir şey yapmıyoruz, kendi imkanlarınızla kurtarabiliyorsanız kurtarın. askerimi riske bile atmam.

bu kafa ile bu terör bitmez. bu namussuzlar ülkeye sızmak için taktik olarak bile kullanabilirler bunu. mertlik, mert düşmana yapılır. namert düşmana yapılan mertlik, mazluma zulüm olur.
Ortamlarda dhkpchp dersin kim bilecek bunu yapmaya hdp nin bile totosu yemezdi.
Videoyu izledikçe sinirlendim sinirlendikçe izledim.

Adamın etrafını yastıklarla donatmışlar o vali hiç bir şehit babasına annesine bunu yapmış mı Bu izzeti ikramı göstermiş mi.

Videoda görülen Atatürk portresi bile o tarafa bakmıyor nedeni çok açık.
(bkz: 16 Kasım 2013)
Daha öncesi de var.
devletin bir teröristi affetme yetkisi yoktur. ancak o teröristin şehit ettiği kişilerin aileleri affedebilir. bu ne rezilliktir.
daha önce de düğün yapıyorlar, altın takıyorlardı teröriste.
siz unuttunuz belki, ben unutmadım, şehit aileleride unutmamıştır.
atatürk havalimanına kürdistan bayrağı dikilmesi, 2013 te vatanın diyarbakır'da satılması, teröristlerin davul zurna ile karşılanması, çadır mahkemeleri, kırmuzı bültenle aranan teröristin trt de oy istemesi daha niceleri çoğaltılır.

tengir emmi sevmez ama chp de böyle şerefsizlikler göremezsiniz.
beni eksileyen onun bunun evladına ithafen.

'PKK’dan ayrılıp Şanlıurfa’nın Siverek ilçesi’ndeki ailesinin yanına dönen 29 yaşındaki Ramazan Toy, teyzesinin kızı 21 yaşındaki Cemile Kürkçü ile evlendi. Düğüne davet edilen Başbakan Ahmet Davutoğlu, genç çifte danışmanıyla altın bilezik gönderip telefonla da arayarak tebrik etti. Damadın annesi Güleser Toy, Davutoğlu’ndan dağda ve cezaevinde bulunanlara çözüm bulunmasını istedi''

https://www.hurriyet.com....onla-tebrik-etti-28501807
Pişman olup silah bırakan, güçlü Türkiye Cumhuriyeti devletinin şefkatli, merhametli kollarına teslim olan aciz, ezik, eski teröristdir.

Bu bir gövde gösterisidir, güçlü t.c.devletinin propagandasıdır.

cahil put kafalılar bunu anlamaz.
doğru kafasına sıkılarak infaz edilmeli o görüntüler servis edilmeliydi. o zaman hiç dağdan inme, devlete sığınma olmazdı tengir de mutlu olurdu.

sen malatyadan öteye geçsen adım apo dersin be korkak herif sen kim operasyon kim kuzey ırak kim.

haddini bil yoksa devlet bildirir.
Tek kelime ile rezalettir. Ülkesi uğruna şehit düşenler için, aileleri için, gaziler için, ülkesini ve milli degerlerini seven tüm Türk vatandaşlar için rezalettir.
Babasının tabutuna, annesinin gözyaşına tanık olan küçücük çocuklar var bu ülkede. Evladını genç yaşında yitiren nice aileler var.
Şehit öğretmenler, memurlar, polisler, işçiler var.

Şimdi bütün televizyon kanallarinda, o ailelerin gözüne sokula sokula şu görüntüleri yayınlamanın izahı olamaz.

Terör bu ülkede dün var olmadı, bu yüzden Terörün kandırılma bahanesi olamaz, yıllarca teröre destek verilen topraklarda şimdilerde bilmem ne anneleri diye şov yapılıyor. Ben bunu kabul etmiyorum. Teröre kim destek vermişse, kim terör safında yer almışsa masum değildir.
Soruşturmaymış takipmiş geçiniz bunları. Teröristin eskisi yenisi gibi bir kavramı olamaz. istiklal mahkemeleri kurulmalı ve Tamamı vatana ihanetten idamla yargılanmalı.
PKK'nın çözülmesi zorunuza mı gidiyor? Dağlarda on binlerce terörist varken bugün 400 civarında terörist var. terörün belli kırılmış anneler babalar teröre bulaşmış çocuklarını kurtarmak için çırpınıyor lar devlette buna destek veriyor. Onları terörde yok etmeye çalışan terör uzantılarınin binası önünde yapıyorlar bunu hem de.... Biraz vatanınızı sevin... Ve nifak tohumları atmak için bu kadar gayret göstermeyin.
pkk nın çözülmesi zorumuza gitmiyor da amerikan askerlerinin mehmetçiğimize çuval geçirmesi,süleyman şah türbesine açıkça saldırılması, teröristlerin davul zurnalarla karşılanması megri megri sesleri bunların hiç birini unutmadık.
Ben de dedim parti mi verilmiş. Ailesi ile buluşturmuşlar hepi topu. Bugün de 5 terörist teslim olmuş. Demek ki sistem işliyor. Askerimize kurşun sıkılmasına engel, kötü mü?
böyle gövde gösterisi olmaz olsun. yapacağınız işi sikeyim şu bayrak ne zaferler ne şehitler ne yiğitler gördü de böyle hakaret görmedi amk.

yalnız burada pkknın bir numaralı destekçisi chp seçmeni lütfen bir şey yazmasın. burası sizin yeriniz değil.
Okuma özürlü olan beyinsizlere gelsin;

"Çocukları terör örgütü PKK mensupları tarafından dağa kaçırılan, HDP Diyarbakır il Başkanlığı önünde evlat nöbeti tutan aileler nedeniyle PKK'da başlayan çözülmeler son hız devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde Hakkari Aktütün'de komandolara teslim olan PKK'lı terörist Ramazan Ertaş, evlat nöbeti tutan ailesine kavuştu."
akp zeki parti kürtlerden oy almak için herşeyi yapar.o kadar Tv kanalınin hakkari de ne işi var amk.kendi memleketim ama çok tuhaf önceden organize edilmiş akp nin piar çalışması.kürtler oy'una gelmeyin.
Geçen 486 PKK'lı kaldı diye haber yapmışlardı.
Kaldı mı 485.

Son gelene de bakanlık verelim.
Madem hoş görünecez.
yaptıkları tüm hareketlerin oy için siyasi bir oyun olduğunu anladıkları zaman, bu ülke hak ettiği yere gelecektir.
güncel Önemli Başlıklar