bugün

(bkz: takibe takip yazar)

Bundan iyidir.
Yalamalık memeleri yoktur muhtemelen.
5 dakika önce takipçisi 9 olan yazar beyanıdır.
4 takipçim var ama ezik tanımının ne olduğuna göre değişir. pelinsu bana ezik demiş banane *
(bkz: ölümcül takip)
(bkz: tehlikeli takip)
(bkz: büyük takip)
ezik yazar degildir. bu kalabaligin arasinda gume gitmis dedigim yazardir. bir sey kaybeder mi? asla. yaz arkadasim, bosver.
1000 takipçisi olupta samimiyetsiz insan mı yoksa 0 takipçisi olup kelimelerinden samimiyet akan insan mı. bos insanlar çok Ezik Yazar ! o kadar çok ki herkes birbirini masum görüyor. hiçbir şey olmamış gibi. sizin gibiler... işiniz gücünüz ve sammimiyetiniz olmadan yaşayan insanlar.... ben siz beni takip edin diye yazmıyorum bayım yada bayan (!) ben içimdekileri rahat yazabiliyorum burada önemli olan bu. insanlara yararlı olmak. sınıflandırılması Değil?
Cidden sözlük bu arkadaşım ne takipçisi. Sözlük ne demek bilir misin acep. Muhtemel olan kafaca bi liseli arkadaşsın sözlük lan bu dangalak herif burda düşüncelerini dile getirir, bazı tartışmalardan sonuçlar çıkarır kendini geliştirirsin kültürel anlamda. Bi bitmediniz amına koyim ve bitmeyeceksiniz gibi lanet olsun sizin gibilere be arkadaş.
(bkz: oo kardesim manita yapmissin)
ezik aranıyorsa aham da bu yazardır. Heralde bi yarası var ki sabahtan beri saldırı halindedir sözlükteki yazarlara.
(bkz: bi bitmediniz mk)
Boş yapma .
(bkz: soğuk bir ayran verin yiyenime kendine gelsin)
haklısın kardeşim 10 ve 12 arasında devasa bir fark var.
10 tane de kız reddetmişsin. oh maşallah. baya popülüsün.
Bir işe yaramıyor sözlükte yazılarını beğendiğin insanları takip etmeni sağlayan bir sistem. Ama bu başlığı açan ergenler bunu instagram zannedip takipçi sayısına göre adam yargılıyo beyin yoksunu.
sözlükte orasını burasını ifşa etmiyordur.
beyni olmayan yazar olmaktansa 10takipcisi olmayan yazar olmayi yeglerim.
takipçi çokta dick imde. Burada amacım bildiklerimle yorumlarımla insanlara yardım etmek. Instagram da 530 takipçim varda ne oluyor? (Bkn: http://www.instagram.com/_mustafasen)
Benim efenim. Daha yeni geldim onun içindir.
Sanırım benden bahsediyosun hayvan gibi şii yapiyosunuz ilerde görersin.
sosyal hayatı ile ezik diyen kişileri çok rahat ezebilecek olan yazarlardır..

var 1000 adet takipçi ama dışarı çıktığı zaman yol bilmez, iz bilmez. mekan bilmez, arkadaş ortamı bilmez.. muhabbet edemez sivilceli vatandaştır bu laf edenler..

çoğunun sikinde değildir tahminimce.. en güzeli de budur..
olanin da olmayanin da amk dedigim takipci sayisidir.
merhaba ben ezik.
takipçi burada pek işe yaramıyor nasılsa. Anasayfada takip ettiklerimin ne yazdıklarına hiç bakmadım.
erkek yazardır.
ben 1 kişiyle kaçırıyorum, tüh.

edit: artık kaçırıyorum, öhöm.

edit 2: kaçırıyorum değil kaçırıyorum. (bkz: t9)

edit 3: kaçırıyorum değil kaçırmıyorum. (bkz: t9 + ahmaklık)
"sunu takip edin de sussun." denilesi yazar'dir.