bugün

konuşturuyor ya yeter mantığına sahip olunması gerekir.
an itibariyle kendimden kıllandığım durumdur.5.yaş gününü kutladığım sony ereksiyon k750i çok temiz ilk sahibinden.*
istikrarın meyvesidir. özellikle türksel 532 li hatlara sahip olan şahsiyetler ilgi çekicidir. mühim insanlardır. genç kızlar tarafından ilgiyle karşılanan erkeklerdir...
söz konusu telefon nokia 6310i ise gayet normaldir. bir on sene daha rahatlıkla kullanılabilir.
pantolon kemerinde deri cep telefonu kılıfı taşıyan insanların tercihidir...
on sene once dünyanın parasını verip aldığın telefonu bir türlü atamamaktır.* **
bu şahıs, yıl olarak hesaplarsak, günümüzde muhtemelen hala 5110 gibi bir modeli kullanıyordur.
satın aldığı şeylere duygusal olarak bağlanan insandır. "telefonumu sattım içim bi tuhaf oldu lan" diyeni duymuşumdur.
http://www.usernomics.com/images/nokia8810.gif bu telefon dayanırsa eğer neden olmasın denilesi olaydır. bundan güzel telefon üretildi mi?
Bir bakımdan bakıldıgında * tasarruf göstergesidir.
telefonun ve teknolojinin amacını çok iyi kavramış, ihtiyaçları doğrultusunda hayatına yön veren hümanist insan davranışı.
-eski mallar daha sağlam yere çaksam bişey olmuyor geçen 10.kattan attım sırf denemek için hala çalışıyo şerefsizim.
- haklısın abi, şimdikilerin hepsi üfürsen bozulacak cinsten
herşeyden önce el alışkanlığıdır. yıllar geçer tutku olur, aşk olur.

(bkz: geç saatlerde sapıtmanın entrye yansıması)

genelinde işimi görüyorsa mühim değil mantığı vardır, bozulana kadar kullanılır.
(bkz: hala nokia 3310 kullanan insan)
sabit telefon kullanıcısının normal karşılanacak davranışıdır.
kapitalizmden akkılı insandır.
Akıllı telefonlarla ne kadar mümkündür bilemem. Samsung telefonumun bataryası sistigi için 4 sene geçmeden yenisini aldım. Aslında telefonda aman aman bi sıkıntı yoksa kullanılabilir belki.
güncel Önemli Başlıklar