bugün

eğer bir manyak tarafından kaçırılıp aynı odaya atılan ve nerede olduğunu çözmeye çalışan iki insan arasında gerçekleşmediyse tuhaftır.

yeni tanışılan biriyle bile tek seferde 10 saat konuşmak biraz absürd bir olay. yarın karşınızdakini savaşa mı göndereceksiniz bilader, konuşacak konu kalsın biraz.
telefonla en uzun sohbetim. 1 buçuk saat. yıl 2016. yani 5 yıl öncesi. ama kuru kuruya sohbet değil. iyi anlaştığım benden bir yaş küçük kuzenim var. onla birlikte güzel bir bilardo oyununa girip oynuyorduk. (bkz: pool live tour) bir yandan konuşuyorduk bir yandan oynuyorduk.

mesajlaşarak en uzun sohbetim 35-40 dakika falan olmalı. sanmıyorum da herhalde o kadar.

yüzyüze olarak bir arkadaşla veya bir arkadaş grubuyla en uzun sohbetim : ömrüm boyunca hiç bir arkadaş grubuna dahil olamadığımdan orayı es geçiyorum. ama bir arkadaşımla bire bir olarak 6 saat takıldığımı hatırlıyorum 14 haziran 2021 tarihinde.

t : 10 saat ne amk ? insanın doğasına aykırı.
Ne olduysa o 11. Saatten sonra oldu hepimize çıkarımını bugün bana yaptıran aktivitedir.
(bkz: kanka)
Hayatimda 1 kez bu kadar derin bir sohbete daldim. Cok ozel biriydi. Ses tonu guzel, anlattiklari da heyecanliydi. Fikirleri bana "oha abi ya" dedirtiyordu. Yas 19'du, asik olmak da kacinilmazdi o zamanlar zaten.

Simdilerde sadece kafa sismesine neden olacak bir aktivite.

Herkes yoruldu cunku. Yine dinleyeyim, yine anlatayim ama ilk seferdeki gibi toy ve heyecanli degilim artik. Merakli da degilim. Biraz da 10 saat susmayi deneseniz?
GENELLiKLE O KONUŞUR BEN DiNLERiM.
Çenenin yayını silkeyim kardeş afedersin.
hızlı tüketip bitirmeye gerek yok. sindire sindire olsa halbuki daha faydalı uzun ömürlü olur. bir zaman sonra konuşacak şey bitiyor.
10 saat sohbet etsem çenem düşerdi ya da telefonla görüşüyorsam radyasyondan geberebilirdim.
Flört ettiginiz insanla yapabileceginiz aktivite. Unuttuk biz öyle seyleri. On saat felan. Gecmis bizden.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.