bugün

Güzell haber.
güzel şeyler bunlar...

kamil koç un alman flixmobility e satışından sonra en baba uygulamayı yapacağını tahmin ediyorum.

haliye hakiki sivas, öz dağlı gibi firmalarda bunu yürürleğe koymak cesaret ister.
Yıllardır taşınıyordu zaten. Rush hour da metrobüse binerseniz anlayabilirsiniz.
Güzel ama uzun yolda insan sesine bile tahammül edilemiyorken hayvan sesi rahatsızlık verebilir. Zor bir durum olacak. ilk önce insanlar davranışlarını düzeltmesi gerekir.
Şovdur köpeğin ne isi var otobüste.
bir hayvansever olarak desteklemekle birlikte, özellikle doğu illerimize yapılacak otobüs seyahatlerinin medrano sirki tadında geçmesine olanak sağlayacağını düşündüren gelişmedir.
Ben zaten hep bindiriyordum otobüse kobramı. Ne yapalım yani evde mi bırakalım. Öyle sök taklık durumu yok sonuçta.
Kedi, kuş sıkıntı değil de geçimsiz köpeklerin gürültüsü çekilmez gerçekten.
7 yıldır uzun yol otobüs şoförlüğü yapmaktayım. bu bizler için de çok sevindirici bir gelişme oldu. bu yasa çıkmadan daha önce de evcil köpek ve kedi hayvanıyla seyahat etmek isteyenlerle, hayvanı otobüste istemeyenler arasında büyük tartışmalar çıkıyordu. artık bundan kurtulduk. yeter ki kafeste getirsinler, evcil örüncek taramatulalarını, kohalalarını bile taşırız.
Makak maymunu için sevindirici haber.
Ben peki onun havlamasını miyavlamasını çekmek zorunda mıyım? Peki kediye alerjisi olan insanlar var o ne olacak? Kokusu ne olacak?köpekler çok pis kokuyor. Kafese koysan ne yazar. Biz de hayvanseveriz ama başkasının hakkına kimse giremez.